Важлива інформація про гальмівну систему

Гальмівна система – це один з найважливіших вузлів в автомобілі. Принцип роботи гальмівної системи більшість автовласників розуміють, але давайте копнем трохи глибше. 

Гальмівна система складається:

 • з гальмівного диску;
 • гальмівних шлангів;
 • гальмівних колодок;
 • та гальмівних супортів. 

Важлива інформація про гальмівну систему

Розберемо кожен агрегат по одинці. 

Гальмівний диск є одним з основних елементів дискової гальмівної системи, яка забезпечує обертовий елемент, до якого притискаються гальмівні колодки за допомогою супорта. Далі гальмівна рідина рухається до супорта через гальмівні шланги та гальмівні трубки. Гальмівна рідина потрапляє в систему з верхньої точки, а саме з гальмівного бачка.

Отже, давайте розберемо, коли потрібно звертати увагу на гальмівну систему та які є регламенти обслуговування гальмівної системи. Один з регламентів – це заміна гальмівної рідини. Коли потрібно міняти гальмівну рідину? Гальмівна рідина, як правило міняється раз в 40 тисяч кілометрів, або раз в 2 роки. 

Також для перевірки гальмівної рідини є тестер, який показує наявність вологи в гальмівній рідині. Коли при гальмуванні ти відчуваєш певну вібрацію, шум, машину підтягує в іншу сторону – обов’язково потрібно звернутися в сервіс для подальшої діагностики та вирішення даної проблеми. Тому що ця проблема може бути досить серйозна та може мати негативні наслідки, що може призвести до аварії. 

Причини, з яких відбувається знос гальмівних дисків

Від тривалого простою машини диски починати ржавіти, зʼявляється скрегіт при гальмуванні та глибокі борозди на поверхні. 

Коли та як обслуговувати гальмівні диски? По-перше, стиль керування. Від різкого чи більш плавнішого гальмування – потрібно підбирати гальмівну систему під стиль водіння. Тобто, якщо дуже швидка, активна їзда, потрібно підбирати таку гальмівну систему, щоб вона витримувала нагрузки. 

Важлива інформація про гальмівну систему

Дуже часто, коли автомобіль довго стоїть, а диск майже новий, то створюється корозія. Проточка знімає верхній шар та допомагає далі використовувати диск. Проточку гальмівних дисків виконує сервіс Mr. Driver, але з нею потрібно бути дуже обережним, тому що потрібно перевірити товщину диска, щоб розуміти можна точити чи ні. Тобто в кожного диска є мінімальна товщина для проточки.

Друзі, Mr. Driver виконує повний спектр робіт по гальмівним системам автомобілів VAG, а саме:

 • проточка гальмівних дисків Audi, Volkswagen, Porsche, Skoda
 • заміна гальмівних дисків Audi, Volkswagen, Porsche, Skoda
 • заміна гальмівних колодок Audi, Volkswagen, Porsche, Skoda
 • ремонт гальмівної системи Audi, Volkswagen, Porsche, Skoda
 • ремонт супортів Audi, Volkswagen, Porsche, Skoda

Наша інста

Ремонт гальмівної системи ВАГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.