Як правильно підібрати шини?

Основна інформація, яку повинен знати кожен власник автомобіля, полягає в тому, що не слід експериментувати зі шинами.

В кожного автомобіля є заводські рекомендації та характеристики, які визначають, яка шина повинна бути встановлена. Дотримуючись рекомендацій виробника, зазвичай, можна забезпечити оптимальну роботу автомобіля, точний показник спідометра та економічне споживання пального. Товщина та висота шин суттєво впливають на ці параметри.

 

Однією з головних рекомендацій є вибір шин від відомих виробників. При виборі слід звертати увагу на такі параметри, як виробник, ціна, рейтинг якості, а також доступні розміри. Варто встановлювати на автомобіль шини з однаковим малюнком протектора, станом та датою виготовлення. Рекомендується купувати шини, вік яких не перевищує одного року, оскільки вони зберігаються та функціонують оптимально протягом перших чотирьох років.

Як правильно підібрати шини?

Під час вибору шин важливо враховувати такі параметри, як тип автомобіля, сезонність шин (літні або зимові), конструкцію, можливість шипування (для зимових шин), тип герметизації, формат протектора та рівень шуму. Шина є важливою складовою автомобіля, тому краще обрати якісний варіант, якщо це можливо.

 

Наш автосервіс Mr. Driver готовий надати вам професійну консультацію та підібрати оптимальний варіант шин з урахуванням ваших потреб і бюджету. Ми пропонуємо широкий вибір від бюджетних до преміальних моделей таких виробників, як Pirelli, Michelin, Bridgestone та інші.

 

Друзі, якщо Вам наша мережа автосервісів надасть Вам самий повний спектр послуг підбору шуми та шиномонтажу, а саме:


Наша інста

Шиномонтаж audi, porsche, vollkswagen, skoda, зберігання гуми audi, porsche, vollkswagen, skoda, підбір шин audi, porsche, vollkswagen, skoda

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.