Зберыгання гуми

Зберігання гуми відповідним чином є важливим етапом у догляді за автомобільними шинами. Незалежно від того, чи ви зберігаєте запасні шини під час зміни сезону або додатковий комплект шин, належне збереження може зберегти їх від погіршення якості і підвищити їх довговічність. Сервіс ідеальних автомобілів Mr.Driver надає послугу по зберіганню шин і в перелік послуг входять:

  1. Очистка шин перед зберіганням: Перш ніж зберігати шини, ми ретельно очищуємо їх від бруду, пилу та залишків грунту. Використовуйте м'яку щітку і миючий засіб для автомобільних шин. Гарне очищення допоможе запобігти погіршенню гуми під час зберігання.
  2. Здійснюємо перевірку на наявність пошкоджень: Перед зберіганням ми ретельно оглядаємо шини на наявність пошкоджень, таких як порізи, проколи або виступи. Якщо помічаємо будь-які пошкодження, одразу їх виправляємо або пропонуємо замінити пошкоджену шину яку не можливо більше використовувати перед зберіганням.
  3. Зберігаємо шини в сухому і прохолодному місці: Ідеальним місцем для зберігання шин є прохолодне, сухе і темне приміщення, яке захищене від прямих сонячних променів і вологи. Ми маємо ідеальне для зберігання шин приміщення що відповідає всім показникам.
  4. Положення шин при зберіганні: Шини краще зберігати вертикально, щоб уникнути деформації від тривалого статичного навантаження. з часом шини можуть деформуватись від своєї ваги та впливу чинних факторів. Наприклад якщо скласти шини в стовпчик, нижнє колесо може бути деформоване. Для цього в нашому складі використовується спеціальний стелаж для зберігання шин.
  5. Уникнення контакту з розчинниками та маслами: Ми забезпечуємо приміщення, щоб шини в ньому не були у контакті з розчинниками, мастилами або хімічними речовинами. Ці речовини можуть пошкодити гуму і призвести до втрати якості.
  6. Регулярно перевіряємо тиск у збережених шинах: Якщо шини зберігаються в комплекті зі змінними дисками, ми перевіряємо їх тиск щоб вони залишалися належно надутими. Недостатній або надмірний тиск може негативно вплинути на довговічність шин.


Враховуючи все це, ви зможете бути впевнені що ми збережемо ваші шини у гарному стані. Це допоможе вам зекономити гроші, зберегти показники якості та безпеки у Ваших шин і забезпечити максимальну довговічність вашого автомобіля. Пам'ятайте, що правильне зберігання гуми є важливою складовою частиною догляду за автомобілем, користуйтесь послугами СТО Mr.Driver щоб Ваше авто завжди було ідеальним.