Чи варто купувати VAG 3.0 TDI з великим пробігом?

Друзі, раді Вас вітати!

В даній статті нашого блогу ми хочемо широко розкрити питання, чи варто купувати трьох літровий дизель з великим пробігом. Саме той дизель 3.0, який ми всі любимо.

Чи варто купувати VAG 3.0 TDI з великим пробігом?

І так, 3.0 TDI почав випускатися в концерні VAG з 2006 року. На сьогоднішній день один із найрозповсюдженіших автомобілів з адекватним бюджетом  і з такими моторами – це Audi Q7 3.0 TDI та Volkswagen Touareg 3.0 TDI. Багато таких авто мають вже по півмільйону плюс реального пробігу, якщо він звісно не скручений. Є навіть екземпляри, які добігали до мільйона, адже дизелі в загальній масі беруть, щоб багато їздити. Про що це говорить? Що вони себе показали як досить надійні, витривалі, практичні, економічні та комфортні автомобілі. Ці мотори люблять і вони гарно продаються. Навіть з великим пробігом, гарний, обслужений автомобіль буде коштувати від 20 до 25 тисяч доларів. Це досить багато за авто з великим пробігом.

Чи варто купувати VAG 3.0 TDI з великим пробігом?

Друзі, якщо у вас є думки чи купувати трьох літровий дизель VAG, ви маєте розуміти, що його потрібно буде обслуговувати, але його однозначно варто придбати. Тим паче, що дизель в такий бюджет, ви не зможете купити інші авто преміум сегменту.

Коли ви купуєте 3.0 TDI, обов’язково потрібно його гарно перевіряти на спеціалізованих сервісах. Обов’язково треба перевірити чи є підтікання мастила, перевірити, які регламентні роботи по ньому робилися, розуміти, чи мінявся ланцюг ГРМ і з яким регламентом виконували заміна оливи. Ретельна перевірка дасть вам розуміння, які бюджети ви будете вкладати в авто в найближчій час.

СТО Mr. Driver дуже добре знається на цих двигунах, адже через нас пройшло вже сотні таких моторів. 

Тому, якщо вам потрібен ремонт 3.0 TDI – ласкаво просимо. 

Бувають певні екземпляри, які продаються дорожче, чим середній бюджет ринку, тому що вони в гарному, обслуженому стані. Але все одно час йде і певні моменти виникають тому, що це досить технологічні автомобілі.

Друзі, однозначно варто розглянути до купівлі трьох літровий дизель, але якщо ви адекватно розумієте, що його треба буде обслуговувати частіше, чим більш новіші автомобілі. Саме головне, що слід пам’ятати – це некупувати трьох літровий дизель за останні гроші, тому що дизель в ремонті завжди дорожчий, ніж бензиновий автомобіль.


Наша інста

Заміна ГРМ Audi Q7 3.0 TDI, заміна грм 3.0 TDI, ремонт 3.0 TDI, заміна ГРМ Touareg 3.0 TDI

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.