Причини несправності генератора

Отже, які причини викликають дефект генератора та який регламент його обслуговування? Головним завданням генератора є забезпечення електроенергії для автомобіля, зокрема для зарядки акумулятора. Це критично важливий компонент у сучасних транспортних засобах, оскільки без нього автомобіль може працювати лише обмежений час, приблизно 10-15 хвилин, після чого відбувається розрядка акумулятора, а автомобіль глохне.

Причини несправності генератора

 

З власного досвіду та аналізу проблем, найбільш поширеними причинами вихіду з ладу генератора є потрапляння оливи та вологи всередину нього. Існує кілька типових поломок, що виникають у генератора: знос приводного ременя, знос щитка або діодів, несправність реостата або ротора, а також проблеми з контактами на генераторі або на панелі приладів.

Якщо власник автомобіля помічає погіршення заряду, це може свідчити про те, що генератор потребує уваги та можливого ремонту. Рекомендацією є вчасно реагувати на такі симптоми та вирішувати проблему до того, як вона загрожує загальній працездатності генератора.

У випадку, коли необхідно провести ремонт генератора або замінити його, варто звернутися до фахівців, які виконають дані роботи з відповідною увагою та компетентністю, а СТО Mr. Driver безсумнівно є одним з таких сервісів. Також, в разі проблем зі стартер-генератором, можна розглянути методи ремонту або заміни цього пристрою для забезпечення найвищої якості та довговічності автомобільної електроенергетичної системи.

 

Друзі, виконуємо будь-які роботи по стартерам та генераторам VAG:

 • ремонт генератора Audi, Volkswagen, Skoda, Porsche, Seat
 • аміна генератора Audi, Volkswagen, Skoda, Porsche, Seat
 • ремонт стартер генератора Audi, Volkswagen, Skoda, Porsche, Seat
 • заміна стартер генератора Audi, Volkswagen, Skoda, Porsche, Seat

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.