Передув обо недолув турбіни, що гірше?

Передув та неддодув турбокомпресора: що це таке і як з ним боротися?

Передув турбокомпресора – це серйозна проблема, що може виникнути в автомобільному двигуні. Суть її полягає в тому, що турбіна отримує більше повітря, ніж вона може опрацювати, що призводить до нестабільності роботи двигуна.

Передування турбокомпресора викликає недопал палива, що може призвести до різноманітних проблем, від заклинювання двигуна до його поломки. Це може стати причиною неправильностей у роботі двигуна, збільшення тиску в камері згоряння та інших серйозних ускладнень.

Такі проблеми, як перегрів двигуна, втрата потужності та збільшення витрати палива, є наслідками передування турбіни. Це може також призвести до поломки самої турбіни.

Основні причини передування турбіни включають порушення регулювання надуву турбокомпресора та зношеність лопаток турбіни або корозію її деталей.

Щоб уникнути подібних проблем і вчасно виявляти несправності, важливо регулярно проводити технічне обслуговування автомобіля. Особливу увагу слід приділяти перевірці регулятора надуву турбокомпресора, стану турбіни та рівню масла та фільтрування. Рекомендується також змінювати масло та фільтр згідно з інструкцією виробника, щоб уникнути проблем із двигуном.

Передув обо недолув турбіни, що гірше?

Передування турбокомпресора – це серйозна проблема, яку необхідно вчасно виявляти та вирішувати, щоб забезпечити безпеку і надійність роботи автомобіля.

В рамках такого обслуговування необхідно перевіряти роботу клапана регулювання надуву, а також стан самого турбокомпресора, дивитися, чи присутнє мастило в турбокомпресорі, та чи присутнє в самому картриджі. 

Також Mr. Driver рекомендує міняти масло і фільтр відповідно до рекомендацій виробника, а краще в дизельних автомобілях до 10 000 км, а в бензинових 7 000 -7 500 км.

Друзі, мережа сервісів Mr. Driver вирішує такі проблеми:

 • ремонт турбін Audi, Volkswagen, Skoda, Porsche, Seat
 • передув турбокомпрессора Audi, Volkswagen, Skoda, Porsche, Seat
 • ремонт актуатора Audi, Volkswagen, Skoda, Porsche, Seat
 • заміна турбокомпрессор Audi, Volkswagen, Skoda, Porsche, Seat
 • недодув турбокомпрессора Audi, Volkswagen, Skoda, Porsche, Seat

Наша інста

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.