Чи варто робити промивку двигуна?

Що таке промивка двигуна? Коли промивку робити, а коли не потрібно? Коли час промивати двигун? Чим промити двигун перед заміною масла? Чи рекомендуємо ми промивку двигуна?

Друзі, давайте розберемо кожне з цих питань більш широко

Промивка двигуна – це процес очищення двигуна від нагару та інших відкладень. Зазвичай для промивки використовується мінеральне масло з пакетом мильних та дисперсійних присадок. Цей процес має на меті покращення роботи двигуна шляхом видалення забруднень.

Щодо моменту проведення промивки, автосервіс Mr. Driver взагалі не рекомендує її виконання. Це через те, що у випадку, коли двигун сильно укоксований, промивка може лише загострити проблеми, зокрема, може видалити кокс, що приводить до збільшення рівня споживання оливи у деяких автомобілях.

Чи варто робити промивку двигуна?

Замість промивки двигуна, рекомендується виконати процедуру розкоксовки циліндрового блоку та поршневої системи, особливо у випадку збільшеного рівня споживання оливи. Розкоксовка полягає у використанні спеціальної хімічної рідини, яка залишається у циліндрах на ніч, після чого машина прогрівається, а потім змінюється масло, масляний фільтр та свічки.

Також, слід враховувати матеріал масляного піддону автомобіля – фарбований або алюмінієвий. Фарбований піддон під час розкоксовки може пошкодитися, тому може знадобитися його додаткова обробка.

Загалом, рекомендується виконувати розкоксовку двигуна від 200 тисяч кілометрів пробігу, а щодо промивки – ми відмовляємося від її рекомендації через можливість погіршення існуючих проблем у двигуні.


Наша інста

Промивка двигуна, капітальний ремонт двигуна, розкоксовка двигуна, заміна оливи двигуна Audi, Volkswagen, Porsche

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.