3.0 TFSI кращий двигун сучасності?

Сьогодні розглянемо дуже актуальне питання сучасності. Всі авто шанувальники люблять потужні двигуни. А всі шанувальники VAG дуже люблять двигун 3.0 TFSI.

Чому він такий крутий і чи дійсно він найкращий мотор сучасності? – спробуємо розібратись.

Чи надійні двигуни VAG?

Як всім відомо перше покоління 3.0 TFSI доволі сильно страждало проблемою задирів, через що вони стали відомі як великі «масложори», тобто в цих двигунах був великій розхід оливи. Наступна генерація мотору 3.0 TFSI з маркуванням CREC – це те, що просто перевернуло світ автомобільних двигунів в набагато кращу сторону. Давайте розберемо, що в ньому такого незвичайного.

Саме в 3.0 TFSI почали використовувати чавунну гільзу, тобто в алюмінієвий блок, запресовали шматочок чавуну в вигляді гільзи, який дає можливість уникати утворенню задирів, і відповідно двигун може служити набагато довше.

Також в 3.0 TFSI використовується комбінований вприск, тобто в ньому йде два ряда форсунок.

Перший ряд форсунок – це форсунки високого тиску, другий ряд форсунок – це форсунки низького тиску, тобто FSI і MPI. MPI працює більше на холостих обертах, відповідно FSI більше на високих обертах. За рахунок комбінованого вприску клапани 3.0 TFSI CREC дуже чисті, тобто вони не загрязняються так як перша генерація. І відповідно таким чином він набагато менше їсть мастила, і набагато довше служить.

Прибравши основні проблеми його старших «братиків» – це задіри і «масложор», створивши CREC концерн VAG подарував сучасності кращий мотор. Також в 3.0 TFSI CREC ланцюги ГРМ набагато товщі та міцніші, тобто також вдосконалена системи газорозподілення, і відповідно ланцюги ГРМ ходять набагато довше.

Сьогодні 3.0 TFSI вважається одним із кращих двигунів концерна VAG, тому що за рахунок комбінованого вприску в нього дуже маленький розхід палива. А також, так як там встановлена чавунна гільза, то він не страждає задірами і ходить понад 350 000 – 400 000 км при правильному обслуговуванні.

Друзі, Mr. Driver знає ці двигуни як свої п’ять пальців, тому при будь-яких питаннях будемо раді вас бачити на ремонт 3.0 TFSI чи обслуговування 3.0 TFSI.


Наша інста

Ремонт 3.0 TFSI, діагностика 3.0 TFSI, ТО 3.0 TFSI

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.