Заміна маховика DSG 7

Заміна маховика на коробці передач DSG з 7 швидкостями – це термінове обслуговування, нехтування яким може спричинити значні проблеми.

Наш автосервіс також надає послуги з ремонту двохмасового маховика.

Заміна маховика DSG 7

Для оцінки стану маховика і своєчасного виявлення проблем запрошуємо на діагностику. Ми використовуємо передове обладнання, яке дозволяє швидко і точно виявити несправності. 

Експлуатація автомобіля з несправним маховиком може призвести до серйозних пошкоджень трансмісії. Ми рекомендуємо не відкладати ремонт. Для уточнення вартості послуг і запису на сервіс звертайтеся до нас за вказаними контактами або заповніть форму на сайті.

Причини поломки можуть бути різноманітні, включаючи подряпини, тріщини, люфти або витік мастила. Ми рекомендуємо уважно слідкувати за станом маховика і своєчасно проводити заміну.

Типові симптоми поломки маховика можуть включати шкріп, коливання кузова, нестабільну роботу двигуна, стуки або тріск з коробки передач, пробуксовку при розгоні, чужі шуми та вібрацію.

Маховик на автоматичній коробці передач з 7 швидкостями є складним пристроєм, який відіграє важливу роль у роботі трансмісії. За необхідності ми можемо відновити ваш старий маховик, вартість відновлення залежить від стану старого маховика. 

Ми пропонуємо цікаві тарифи для економії коштів, особливо це актуально для тих, хто планує продати автомобіль. Однак слід враховувати, що іноді краще встановити нову деталь.

Друзі, СТО Mr. Driver виконує всі роботи по заміні маховика:

 • заміна маховика Audi 
 • заміна маховика Volkswagen
 • заміна маховика Skoda
 • заміна маховика Seat   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.