Volkswagen – народний автомобіль

Термін “народний автомобіль” (німецькою “Volkswagen“) оригінально був використаний у Німеччині в 1930-х роках для позначення програми створення доступного та масового автомобіля для широких мас. Ідея полягала в тому, щоб надати громадянам можливість придбати автомобіль за доступною ціною, що, своєю чергою, могло сприяти стимулюванню економіки та підвищенню рівня життя в країні.

Фольксваген (“Volkswagen”) був саме таким автомобілем, створеним на базі цієї програми. Він був розроблений інженером Фердинандом Порше, і в 1938 розпочалося його серійне виробництво. Однак під час Другої світової війни провадження було переорієнтоване на військові потреби.

Після війни, 1945 року, виробництво автомобіля відновилося. Фольксваген Жук (Volkswagen Beetle), як його почали називати у США, став символом економії, надійності та доступності. Він мав простий дизайн, був відносно недорогим в обслуговуванні, а також міцним та економічним. Ці характеристики зробили його популярним у багатьох країнах та серед різних соціальних верств, включаючи широкі маси населення.

Саме завдяки цим факторам Volkswagen став асоціюватися з поняттям “народний автомобіль” – доступний і масовий транспорт для звичайних людей. Цей образ пов’язаний із більш ранньою історією марки, і він залишився стійким у свідомості людей протягом десятиліть.

Крім того, фольксваген також надає автовласнику широкий вибір комплектацій та опцій. Візьмемо, наприклад, Passat – це найкраща машина у своєму класі, про неї можна сказати – легендарна. Комфорт, надійність – просто на висоті і при цьому ціна машини та вартість обслуговування – в рази дешевша за інші марки автомобіля.

Також Volkswagen привабливий тим, що у них дуже багато моделей машин, від маленького, економічного хетча, наприклад Polo – до крутих і престижних седанів, типу Arteon. Також фольц може похвалитися такими спортивними апаратами як Golf R, яка не поступається потужністю більшості спортивних машин. Фольваген також виготовляє комерційні автомобілі, такі як Caddy або Crafter. І навіть є моделі у кузові пікап – Amarok.

Саме все це і дає можливість покупцям вибрати автомобіль фірми Volkswagen на будь-який смак і за приємною ціною – тому на дорогах так багато машин цієї марки. А це ще раз доводить, що Volkswagen не просто за назвою “народний автомобіль”, а й насправді є таким.

Volksvagen - народний автомобіль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.