Типи коробок передач DSG

Концерн VAG став новатором у впровадженні роботизованих коробок передач і продовжує залишатися лідером у цьому напрямі з початку 2000-х років. За ці роки з’являлися нові типи КПП DSG, які або вдосконалювалися, або зазнавали значних змін у конструкції. Наразі існують чотири актуальні версії DSG. Давайте розглянемо їх детальніше.

Типи коробок передач DSG

DSG-6 / DQ250 — перший досвід

DSG-6 стала першою роботизованою коробкою передач, випущеною концерном VAG у 2003 році. Ця модель отримала 6 передач і подвійне зчеплення, яке стало невід’ємною частиною всіх наступних версій DSG. Завдяки масляному охолодженню зчеплення, DSG-6 називають “мокрою” коробкою, що дозволяє їй витримувати крутний момент до 350 Нм. Такі характеристики роблять її придатною для потужних автомобілів з двигунами об’ємом до 3.2 літра.

DSG-7 / DQ200 — крок до економічності

На хвилі успіху DSG-6, компанія представила нову версію — DSG-7 (DQ200) у 2008 році. Цю коробку передач розробили з метою зробити її більш економічною та доступною для малолітражних автомобілів. У DSG-7 прибрали “мокре” зчеплення, але залишили подвійне зчеплення, додавши сьому передачу. Максимальний крутний момент склав 250 Нм, що відповідає двигунам об’ємом 1.2-1.8 літра.

DSG-7 / DQ500 — для більшої потужності та надійності

З появою більш потужних і сучасних автомобілів, ресурс DSG-6 став недостатнім. Тоді було вирішено повернути “мокре” зчеплення і збільшити допустиму потужність. Так з’явилася DSG-7 (DQ500), здатна витримувати до 600 Нм крутного моменту. Ці коробки передач стали ідеальними для кросоверів і мінівенів.

DSG-7 (DL501 / DL382) — спеціально для Audi

Автомобілі Audi з поперечним компонуванням двигуна довгий час не могли використовувати існуючі версії DSG. Для вирішення цієї проблеми були розроблені спеціальні моделі DSG-7 (DL501 і DL382), призначені саме для Audi. Ці коробки передач ідеально підходять для автомобілів з поперечним розташуванням двигуна.

Наш сервіс професійно діагностує і ремонтує всі типи КПП DSG. Маючи фірмове обладнання, ми усуваємо будь-які несправності, пропонуючи гарну ціну і  гарантію на наші послуги. Зв’яжіться з нами за телефоном, вказаним у контактах. 

Друзі, СТО Mr. Driver виконує всі роботи по DSG, а саме:

Ремонт коробки DQ200 
Ремонт DQ250
Ремонт DQ500
Ремонт DQ381
Ремонт DL501
Ремонт DL382 
Діагностика DSG
Адаптація DSG

Типи коробок передач DSG

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.