Що виходить з ладу у DSG симптоми

Нижче наведена інформація про ключові ознаки, які можуть виникнути під час експлуатації автомобіля з синхронізованою коробкою передач з подвійним зчепленням (DSG).

Що виходить з ладу у DSG симптоми

1. Металевий стук або скрежет: Деякі дилери стверджують, що металевий звук під час роботи DSG є нормальним явищем і не є причиною для гарантійного обслуговування. У відсутності інших проблем, цей звук зазвичай не є серйозною загрозою. Діагностика у таких випадках може бути необов’язковою, оскільки вона, ймовірно, не виявить очевидних порушень в роботі коробки передач.

2. Вібрація та ривки при перемиканні передач: Це головні ознаки серйозних проблем з трансмісією. Ривки при початку руху можуть свідчити про підвищене навантаження на зчеплення, що може призвести до його швидкого зношування. Вібрація зазвичай проявляється протягом 1-2 секунд під час розгону на другій передачі. Ігнорування таких ознак може лише погіршити ситуацію, тому ремонт DSG краще проводити вчасно, що обійдеться дешевше.

3. Включення аварійного режиму: Якщо коробка передач переходить в режим аварії при запуску двигуна або під час руху, це може вказувати на несправність мехатроніка. Тимчасове рішення може полягати в перезавантаженні системи, однак такі збої можуть повторюватися.

4. Ривки на низьких обертах: При русі на низьких обертах, особливо на другій передачі, можуть виникати ривки. Це також може статися при зниженні обертів двигуна.

5. Клацання або хрускіт під час розгону: Ці звуки зазвичай передують ривкам і можуть бути помітнішими в умовах міського руху.

6. “Жорстке” перемикання з третьої на четверту передачу: Цей ознака часто спостерігається навіть при помірній їзді і рідко виникає на інших передачах.

Друзі, Mr. Driver виконує будь-які роботи по ремонту DSG, а саме:

 • Ремонт зчеплення DSG
 • Ремонт маховика DSG
 • Ремонт DSG
 • Адаптація DSG
 • Діагностика DSG

Що виходить з ладу у DSG симптоми

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.