Що таке мехатронік?

Що таке мехатронік на ДСГ?

Мехатронік являє собою електронно-гідравлічний блок, який є важливим компонентом сучасної преселективної коробки передач (DSG). Він встановлений безпосередньо в картері коробки передач і вважається основним вузлом трансмісії.

Що таке мехатронік?

 

Конструкція блоку мехатроніка

Мехатронік має складну структуру, що включає:

 • Електронний блок управління (ЕБУ);
 • Електрогідравлічні компоненти (виконавчі механізми);
 • Вхідні датчики.

Для безперебійної роботи модуля необхідно, щоб усі ці елементи функціонували справно. Датчики збирають дані, такі як температура масла, тиск і частота обертання на вході та виході КПП. Електронний блок управління аналізує цю інформацію і, відповідно до заданої програми, координує роботу електрогідравлічного блоку. Цей блок, у свою чергу, регулює гідравлічний контур відповідно до команд ЕБУ.

Функції мехатроніка

Мехатронік фактично повністю керує коробкою передач. Він збирає сигнали з усіх систем автомобіля, вибирає оптимальний момент для перемикання передач і контролює весь процес. Також мехатронік керує фрикційною муфтою та взаємодіє з іншими блоками управління автомобіля.

У разі поломки мехатроніка автомобіль може повністю втратити можливість руху. Навіть при незначних збоях рекомендується утриматися від експлуатації автомобіля та звернутися до фахівців. Збої в роботі мехатроніка можуть призвести до розмикання зчеплень під час руху і викликати серйозні поломки. Не відкладайте ремонт і записуйтеся на візит у нашу майстерню – професійне обслуговування та розумні ціни допоможуть вам забути про будь-які несправності.

Що таке мехатронік?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.