Що потрібно знати про оливу двигуна ваговоду?

Що потрібно знати про оливу двигуна ваговоду?

Власнику автомобілів VAG, включаючи марки Volkswagen, Audi, Skoda, SEAT та інші, важливо знати наступні моменти щодо масла для двигуна:

Специфікації мастила: VAG встановлює суворі вимоги до олій, які рекомендується використовувати у їх двигунах. Обов’язково дотримуйтесь рекомендацій, вказаних у посібнику користувача вашого конкретного автомобіля. Вони вказують на специфікації олії, такі як API (American Petroleum Institute) та ACEA (Association des Constructeurs Européens d’Automobiles), а також конкретні номери специфікацій, такі як VW 502.00, VW 504.00 та інші. При виборі мастила зверніть увагу на ці специфікації, щоб забезпечити правильну роботу двигуна.

Допуски для авто концерну VAG

Відповідність ACEA 3-96 та категоріям в’язкості SAE 0W-40, 5W-40, 10W-40); 501.01 – для бензинових/дизельних ДВС із системою прямого вприску пального. Відповідає категорії АСЕА А2; 502.00 – для моторів, що працюють на бензині, із системою прямого вприску палива.

 

Регулярна заміна: регулярна заміна олії важлива для підтримки довговічності та надійності двигуна. Рекомендації щодо інтервалів заміни наведені в посібнику користувача. Зазвичай інтервали заміни становлять від 10 000 – 15 000 км), але вони можуть відрізнятися залежно від конкретної моделі та умов експлуатації. Ми на сервісі Mr. Driver рекомендуємо міняти оливу частіше, через якість мастильний матеріалів, типу водіння та кліматичних умов.

 

Використання синтетичної оливу: VAG рекомендує використовувати синтетичну оливу для більшості своїх сучасних двигунів. Воно надає кращий захист та продуктивність за різних температурних умов.

 

Рівень оливи: регулярно перевіряйте рівень олії за допомогою масляного щупа. Рівень має бути між мінімальною та максимальною відмітками на щупі. Доливайте масло за потреби, але не переповнюйте двигун.

 

Фільтр олива: при кожній заміні олії також рекомендується змінювати фільтр олії. Це допомагає утримувати масло в чистоті та запобігає проникненню забруднень у двигун.

 

Правильна температура зберігання: зберігайте масло в прохолодному та сухому місці, щоб уникнути його окислення та деградації. Виконуйте вказівки на упаковці.

 

Слідкуйте за витоками: регулярно перевіряйте під автомобілем наявність витоків масла. Якщо ви помічаєте витоку, зверніться до механіка для їхнього усунення.

 

Консультація з механіком: якщо у вас є питання або сумніви щодо масла або його заміни, найкраще звернутися до спеціаліста або авторизованого сервісного центру VAG для консультації.

 

Дотримання цих рекомендацій допоможе Вам підтримувати здоров’я та довговічність двигуна Вашого автомобіля VAG.

ТО ваг Київ, ТО ауді Київ, ТО фольцваген Київ, ТО сіат Київ, ТО шкода Київ, ТО порш Київ, заміна масла ваг, фільтри ваг

Коментарів (1)

  Антон

  14.12.2023 at 11:08

  Motul хорошее масло? Что советуете лить в мотор?

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.