Ремонт пневмопідвіски

Пневмопідвіска - це додатковий механізм комфорту в автомобілях преміум класу, вона дозволяє власнику насолоджуватись плавністю, та м’якістю автомобіля на будь-яких автошляхах.

Також пневматична підвіска дозволяє тонко налаштувати кліренс автомобіля, максимальне заниження для агресивної та швидкої їзди, максимальний підйом для проходження бездоріжжя або ж середній варіант для комфортного повсякденного використання. 

   Пневмопідвіска - це система, що дозволяє регулювати висоту кузова автомобіля за допомогою повітря, що заповнює амортизатори. У системі присутній компресор, що надуває повітря до заданих параметрів, та датчики, що контролюють висоту кузова. При зменшенні відстані між колесами та кузовом, датчики вимірюють цю відстань та відправляють сигнал до компресора, який надуває амортизатори, збільшуючи висоту кузова. При збільшенні відстані, система зменшує тиск повітря в амортизаторах, знижуючи висоту кузова. Ця технологія забезпечує більш комфортну їзду та покращує маневровість автомобіля.

 

Пневматична підвіска є складною та не дешевою системою автомобіля і будь-яка інша система, пневмопідвіска може вийти з ладу та потребувати ремонту. 

Найпоширеніші випадки виходу з ладу пневмопідвіски:

  • пошкодження пневмобалонів

  • пошкодження пневматичних шлангів та з’єднань

  • Вихід з ладу пневмокомпресора, датчиків та клапанів контролю повітря

   При правильній експлуатації дана система буде працювати довго і Власник не буде мати з нею проблем і все залежить від експлуатації автомобіля. Найчастіше ремонт пневмопідвіски може знадобитись при фізичному пошкодженні пневмобалонів, постійному перенавантаженні автомобіля, невчасному технічному обслуговуванні.

   Якщо система пропускає незначну кількість повтря, система буде автоматично підкачувати подушки, але потрібно негайно звертатися до майстрів за ремонтом, тому що пневмокомпрессор буде постійно завантажений і рано чи пізно спуск повітря пришвидшиться що унеможливлює рух автомобіля. В гіршому випадку система просто не може підняти автомобіль і варіант залишиться тільки один - виклик евакуатора.

   Першим етапом ремонту пневмопідвіски є діагностика. Майстер повинен визначити причину несправності, перевірити стан системи пневмопідвіски. Для цього використовуються комп’ютерна діагностика пневмопідвіски та зовнішній огляд системи в цілому.

    Після виявлення причини, ми замовимо необхідні компоненти та проведемо заміну. Після заміни обов’язковим етапом є тестування та повторна діагностика на додаткові ушкодження, що могли виникнути при експлуатації автомобіля з пошкодженою системою тому, що балансування тиску було порушене і могли утворитись інші ушкодження. 

   Останнім етапом ремонту пневмопідвіски є тестування на дорозі. Після проведення всіх робіт необхідно перевірити, чи виконана робота відповідає стандартам, а також чи працює пневмопідвіска належним чином згідно з параметрами виробника.

 

   Ремонт пневмопідвіски достатньо складний процес і при його вартості ми рекомендуємо довіряти цю роботу майстрам, котрі пройшли доцільне навчання та отримали досвід. Підвіска - важливий компонент автомобіля що безпосередньо впливає на керування, тільки якісний ремонт може гарантувати Вашу безпеку на дорозі.

   Якщо ви є щасливим власником автомобіля з системою пневматичної- звертайтесь до Mr.Driver, наші спеціалісти перевірять систему та виправлять всі наявні негаразди в разі виявлення.