Ремонт паливних систем дизель та бензин

СТО Містер Драйвер надає послуги з діагностики, ремонту та обслуговування дизельних та бензинових паливних систем на будь-яких автомобілях концерну VAG. Технології не стоять на місці і виробники постійно вдосконалюють паливні системи на своїх автомобілях, щоб авто використовувало мінімальну кількість пального при максимальній потужності і як правило чим продуктивніша система, тим вона складніша, з цієї причини наші працівники постійно навчаються та удосконалюють свої навички. Підемо по черзі та дізнаємось основні несправності паливних систем.

З якими проблемами ви можете зустрітись:

 1. Несправність паливного насосу - це може включати в себе витік палива, обрив контакту або недостатній тиск, що може призвести до зниження продуктивності двигуна.
 2. Забруднення паливних фільтрів - забруднення може призвести до зниження продуктивності двигуна, зниження потужності, а також до повної зупинки двигуна через попадання бруду.
 3. Несправність паливних форсунок - це може призвести до зменшення продуктивності двигуна, відсутності потужності, викидання чорного диму і збільшеного споживання палива.
 4. Проблеми з дросельною заслінкою - це може призвести до погіршення продуктивності двигуна, нестійкої роботи холостого ходу, різких змін швидкості, низької потужності та приросту витрат палива.
 5. Погане змішування повітря і палива (брудна суміш, збагачена суміш) - це може призвести до погіршення продуктивності двигуна, збільшеного споживання палива, викидання вихлопних газів та інших проблем.
 6. Несправність датчиків - можуть виникати через, обрив контакту або погану якість зв'язку з електронним блоком управління, що може призвести до зниження продуктивності двигуна та погіршення якості викидів.
 7. Проблеми з електричною системою - можуть бути через недостатній заряд акумулятора, неправильну роботу генератора або низький рівень заряду, що може призвести до зниження продуктивності двигуна через низьку подачу напруги до паливної системи.
 8. Подача палива іншого палива - не часті випадки заправки іншим видом палива призводять до виходу з ладу паливної системи.

Регулярне технічне обслуговування паливної системи збереже Вашу паливну систему і зведе відвідування станції з технічного обслуговування до мінімуму. Основні регламентні роботи з обслуговування паливної системи включають:

 1. Заміна паливного фільтра. Цей фільтр очищає паливо від забруднень і води, що можуть потрапити в паливну систему. Ми рекомендуємо проводити заміну раз на рік, або за регламентом виробника.
 2. Очищення інжекторів. Інжектори дозують паливо в циліндри двигуна. З часом вони можуть забруднюватися, що може привести до зниження ефективності роботи двигуна і збільшення витрат палива. Ми рекомендуємо очищувати інжектори щонайменше раз на два роки або після проходження 50 000 км.
 3. Перевірка регулювання тиску палива. Неправильне регулювання тиску палива може призвести до зниження ефективності роботи двигуна і зростання витрат палива. 
 4. Огляд трубопроводів паливної системи. Трубопроводи паливної системи можуть піддаватися корозії і механічним пошкодженням, що може призвести до закорковуванню або витоку палива і небезпеки пожежі. Рекомендовано перевіряти стан трубопроводів при кожному проходженні технічного огляду.
 5. Заміна насосу високого тиску. Насос високого тиску забезпечує подачу палива в форсунки з необхідним тиском. Якщо він вийде з ладу, це може призвести до зниження ефективності роботи двигуна і збільшення витрат палива. 

Це далеко не повний список проблем. Як описано вище, паливні системи стають дедалі складніші і проводити ремонт паливної системи стає більш витратним ніж ремонт старих систем. 

Майстри СТО Mr.Driver мають необхідну кваліфікацію для профілактики та ремонту будь-яких паливних систем для автомобілів VAG.