Ходова частина автомобіля

Ходова частина автомобіля несе відповідальність за Вашу безпеку та комфорту пасажирів,  рух автомобіля, його стабільність та управління.

 Кут нахилу коліс впливає на керованість транспортного засобу, амортизатори та пружини - на комфортність та стабільність руху, тому ремонт ходової є важливим елементом технічного обслуговування автомобіля.

   Часто водії нехтують поскрипуванням, чи якимось стуком десь знизу і звертаються до майстрів за ремонтом ходової частини тоді, коли рух стає неможливим і трапляється це в найнезручніший час.

   Річ у тому, що мінімальні пошкодження можуть зруйнувати якісні і справні деталі в інших вузлах і як вода точить камінь, будуть знищувати Вашу ходову.

  • нерівномірний стук
  • вібрації
  • нестабільність автомобіля на дорозі
  • шуми
  • нерівномірне зношування шин
  • нестабільне керування
  • зниження комфорту проїзду
  • погіршення гальмівної системи

   Всі ці ознаки вказують, що потрібен терміновий ремонт ходової частини.

   Діагностика ходової частини автомобіля зазвичай проводиться за допомогою спеціального обладнання, яке дозволяє виявити проблеми з різних компонентів системи, але обладнання це тільки половина, інша половина це досвід майстрів та знання специфіки авто. Зазвичай проводять огляд та перевірку стану амортизаторів, пружин, шарнірів, підвіски, рульового механізму, гальм та інших деталей. Також виконують вимірювання та аналізують дані, що стосуються кутів нахилу та керованості коліс, геометрії та налаштування системи ходової частини. 

   Заміна деталей. Автомобілі групи VAG в більшості випадків мають напрочуть технологічні вузли, та потребують спеціалізованих знань від персоналу. Також для заміни деталей використовуються спец інструменти розроблені під конкретні роботи, тому важливо обслуговувати свій автомобіль тільки в спеціалізованих сервісах.

   Запчастини: Використання оригінальних запчастин групи VAG (Volkswagen AG) має кілька переваг. Оригінальні запчастини виготовляються відповідно до специфікацій та стандартів виробника автомобіля, що забезпечує надійність та довговічність автомобіля. Крім того, використання оригінальних запчастин дозволяє зберегти гарантійне покриття на автомобіль та запобігти можливим проблемам, що можуть виникнути в разі використання некоректних аналогів. Оригінальні запчастини можуть бути дещо дорожчими, але ціна виправдовується якістю та надійністю. У разі ремонту автомобіля групи VAG, рекомендується використовувати оригінальні запчастини, щоб забезпечити максимальну надійність та довговічність автомобіля. 

   Виведення з ладу кожного вузла ходовою частини під час руху може призвести до небезпечних ситуацій. Довіряйте тільки якісним продавцям, та довіряйте ремонт ходової частини свого автомобіля фахівцям.

   Мережа СТО Mr.Driver може з впевненістю назвати своїх співробітників фахівцями! Ми надаємо гарантію на всі виконані роботи та запчастини.