Планове ТО автомобіля

Зберігайте надійність автомобіля, нехай він буде безпечним! Однією з ключових переваг планового ТО автомобіля є збереження безпеки та надійності.

Регулярна перевірка систем гальмування, підвіски, електричної системи, рульового управління та інших важливих компонентів дозволяє виявити потенційні проблеми та усунути їх до того, як вони стануть критичними. Це допомагає знизити ризик аварій та неполадок на дорозі, забезпечуючи безпеку для водія, пасажирів та інших учасників руху. Виклик евакуатора буде дорожчим чим своєчасне ТО.

  1. Зберігаємо ефективність та продуктивність!

Планове ТО сприяє збереженню ефективності та продуктивності автомобіля. Регулярна заміна масла та фільтрів, налагодження роботи двигуна та інших систем допомагає зберегти оптимальні показники роботи автомобіля. Все це впливає на його паливну економічність, потужність, ресурс двигуна та інші характеристики, а це економія на ремонті та паливних витратах.

  1. Підтримуйте гарантію нового автомобіля!

Виробники автомобілів надають гарантію на свої продукти, але часто вона обумовлена виконанням планового ТО уповноваженим сервісним центром. Це означає, що без регулярного ТО, гарантія може бути скасована. Виконання планового ТО у встановлені терміни та відповідно до вимог виробника дозволяє зберегти гарантію і уникнути непередбачених витрат на ремонт.

  1. Регулярне планове ТО упередить дорогі ремонти!

Планове ТО допомагає виявити невеликі проблеми та дефекти ранньої стадії, перш ніж вони перетворюються на складні та дорогі ремонти. Заміна зношених деталей та компонентів заздалегідь може значно знизити ризик серйозних поломок, які можуть вимагати значних витрат на відновлення автомобіля в робочий стан. Несвоєчасна заміна фільтра вартістю в 20$ може призвести до ремонту двигуна.

  1. Збережіть вартість автомобіля на вторинному ринку!

Регулярне планове ТО автомобіля підвищує вартість автомобіля при його подальшому продажі або обміні. Потенційні покупці більш зацікавлені у автомобілях, які мали регулярне обслуговування, оскільки це свідчить про правильну експлуатацію та дбайливе ставлення до автомобіля. Крім того, виконання планового ТО зберігає оригінальний стан автомобіля, що також впливає на його вартість на вторинному ринку. Ведення сервісної книги - непоганий тригер для майбутніх покупців.

Планове технічне обслуговування автомобіля є важливою процедурою, яка забезпечує безпеку, ефективність та надійність автомобіля протягом всього періоду його експлуатації. Регулярне ТО допомагає уникнути серйозних поломок, зберегти гарантію, знизити витрати на паливо та ремонт, а також підвищити вартість автомобіля. Тому власники автомобілів повинні дотримуватись рекомендацій виробника та регулярно виконувати планове ТО автомобіля для збереження оптимальної роботи. 

Якщо Ви проходите ТО в автосервісі Mr.Driver - наші майстри підкажуть специфічні моменти стосовно Вашої моделі. В деяких автомобілях міняти масло трохи частіше, в інших звернути увагу на певні вузли. Ми знаємо все про VAG і допоможемо Вам підтримувати ідеальний стан вашого авто.

 ⁃ Заміна технічних рідин автомобіля

Заміна технічних рідин автомобіля є одним з важливих пунктів регулярного технічного обслуговування автомобіля. Масло двигуна, охолоджувальна рідина, рідина гальмівної системи та інші рідини виконують критичні функції для оптимальної роботи автомобіля. 

  • Заміна масла в двигуні

Масло двигуна забезпечує ефективне змащення рухомих частин двигуна. Воно утворює плівку між деталями, що запобігає тертю та зношуванню. Регулярна заміна масла дозволяє забезпечити максимальний рівень захисту двигуна від впливу абразивних частинок, коксу, відкладень та інших забруднень. Чисте та свіже масло забезпечує оптимальні умови роботи двигуна, продовжуючи його термін служби та знижуючи ризик поломок. Від типу двигуна залежить тип мастила яке потрібно використовувати, а в залежності від типу експлуатації двигуна існують певні рекомендації до періодичності заміни масла.

 

  1. Заміна охолоджуючої рідини

Охолоджуюча рідина відповідає за ефективне охолодження двигуна. Вона забезпечує відведення тепла від гарячих деталей і запобігає перегріву двигуна. З часом, охолоджуюча рідина втрачає свої властивості і стає менш ефективною. Регулярна заміна рідини дозволяє зберегти оптимальну температуру роботи двигуна, що сприяє збереженню його ефективності та продуктивності. Для перевірки стану охолоджуючої рідини використовуються спеціальні прилади, тож майстри при проведенні планового ТО можуть рекомендувати несвоєчасну заміну охолоджувальної рідини при показниках які не задовольняють технічні вимоги.

 

  1. Заміна гальмівної рідини

Гальмівна рідина має важливу роль у передачі сили натиску на гальмівні механізми. Вона переносить цей тиск з педалі гальма до гальмівних колодок або барабанів. З часом гальмівна рідина може забруднюватися, вбирати в себе вологу та втрачати свої властивості. Це може призвести до зменшення ефективності гальм та збільшення шляху гальмування. Регулярна заміна гальмівної рідини допомагає забезпечити надійність та ефективність гальмівної системи, що є критичним для безпеки на дорозі.

 

  1. Заміна гідравлічних рідин автомобіля.

Заміна гідравлічної рідини є необхідною процедурою для підтримки ефективності та безпеки гідравлічних систем автомобіля. Гідравлічна рідина використовується у системах керування, підвіски та гальм для передачі сили та забезпечення оптимальної роботи.  

 

Таким заміна технічних рідин автомобіля граює неабияку роль в функціонуванні різних систем автомобіля. Завітайте на сто Mr.Driver і наші спеціалісти підберуть для Вашого авто оригінальні або якісні рідини інших виробників котрі сумісні за характеристики з механізмами Вашого автомобіля, а також проведуть їх заміну щоб Ваш автомобіль був завжди ідеальним!