Діагностика двигуна автомобіля

Вітаємо в автосервісі Mr.Driver ! Прочитати статтю на тему діагностика двигуна автомобіля Вас може спонукати: -  нестабільна робота двигуна автомобіля який до цього дня є Вашим вірним другом;

-  Ви бажаєте просто неймовірного ресурсу для автомобіля і хочете дізнатись як це зробити;

- Ви бажаєте придбати автомобіль і не бажаєте мати з ним проблем;

 Так чи так сідайте зручніше і нумо розбиратись. Які перші ознаки того, що потрібно звертатись до автосервісу:

  1. Нестабільна робота двигуна або простими словами “мотор” працює якось не так, можуть з’являтись звуки яких раніше не помічалося, з’являється вібрація, незрозумілі плями на місці паркування, двигун погано запускається або ж взагалі глохне. В любому з цих випадків складно з’ясувати проблему, може бути безліч випадків в сукупності різних факторів котрі з першого погляду були малоймовірними.
  2. Надмірний розхід мастила автомобіля або як кажуть водії, автомобіль “їсть масло”. Це може бути викликано як прокладкою що протікає і доволі простий ремонт, так і більш складними ушкодженнями такими як зношення кілець поршневої групи, що тягне за собою складний ремонт.
  3. Надмірний розхід палива, білий чи темний дим в системи вихлопних газів, помилки Check engine, вібрації, стукіт та безліч інших симптомів… Головне, що треба пам’ятати власнику автомобіля. В першу чергу, якщо ви почули, відчули, побачили якісь проблеми з двигуном Вашого авто - не варто експлуатувати автомобіль. При певних несправностях запуск двигуна може нести за собою фатальні наслідки.

“Чудовий приклад” - дефект прокладки головки блока циліндрів. В цьому випадку охолоджувальна рідина (антифриз) потрапляє в блок двигуна, мастило та рідина змішуються утворюючи емульсію. В перший час на роботі двигуна це ніяк не відобразиться, але ви побачите густий білий дим з вихлопної системи. Якщо одразу вимкнути двигун і звернутись до спеціалістів Mr.Driver, Вам замінять прокладку ГБЦ, промиють двигун і замінять рідини, але якщо продовжити експлуатацію автомобіля після прориву рідини в блок, скоріш за все доведеться зробити капітальний ремонт двигуна або ж й зовсім ознайомитись з послугою заміна двигуна, а це набагато потужніше вдарить по Вашому часу, настрою та гаманцю.

Що треба робити при виникненні проблем в роботі двигуна:

  1. Звертайтесь до спеціалістів нашого автосервісу для отримання первинної консультації. Виходячи з симптоматики майстер надасть поради можливості доставлення автомобіля автономно чи краще за допомогою евакуатора. 
  2. У виникненні суперечливих ситуацій викликати майстра для первинної діагностики за вказаною адресою.
  3. Доставити автомобіль будь-яким зручним для Вас способом, або замовити послугу доставлення автомобіля співробітником компанії.
  4. Коли автомобіль в руках наших майстрів, ми проведемо комп’ютерну діагностику Вашого авто професійним та спеціалізованим, сервісним обладнанням від концерну VAG, та проведемо технічну діагностику двигуна автомобіля.
  5. Після діагностики та узгодження з клієнтом ми проводимо дефектовку, узгоджуємо перелік запчастин та робіт, терміни виконання та всі можливі варіанти розвитку подій.

Основні причини несправності:

Неналежне та несвоєчасне планове технічне обслуговування автомобілів.

Експлуатація автомобіля ігноруючи показники штатних систем.

Використання неякісних запчастин, та рідин.

Кінцевий термін використання, але цей випадок зустрічається на автомобілях VAG напрочуть рідко, при належному обслуговуванні двигуни концерну ВАГ ГРУП перевищують термін служби іноді більше чим на 100%.

 

Таким чином Діагностика двигуна автомобіля така ж важлива для автомобіля як кардіограма для людини. Завчасно попереджена проблема продовжить термін служби Вашого авто, та збереже Ваш час та гроші.

Повного Баку та рівних доріг!