Контакти

Шукаєте надійний автосервіс у Києві для обслуговування вашого автомобіля бренду VAG? Вітаємо Вас на СТО Mr.Driver – професійному СТО з обслуговування та ремонту автомобілів VAG в Києві.

Наша команда кваліфікованих фахівців забезпечує повний спектр послуг з технічного обслуговування та ремонту автомобілів VAG, включаючи Audi, Volkswagen, Škoda та Seat. Ми розуміємо, наскільки важливо для вас мати автомобіль у відмінному технічному стані, тому надаємо якісне обслуговування за доступними цінами.

На нашому Ваг сервісі ми використовуємо сучасне обладнання та оригінальні запчастини, що гарантує надійність і якість виконаних робіт. Наші фахівці мають багаторічний досвід у ремонті автомобілів VAG і володіють глибокими знаннями щодо їх технічних особливостей.

Наші послуги включають регулярне технічне обслуговування, діагностику несправностей, ремонт двигуна, системи підвіски, гальмівної системи, електричної системи, а також комп’ютерну діагностику, програмування та налаштування електронних систем автомобіля.

Ми прагнемо до повної задоволеності наших клієнтів, тому надаємо індивідуальний підхід до кожного автомобіля та пропонуємо професійні консультації з усіх питань, пов’язаних з технічним обслуговуванням і ремонтом.

Отримайте якісне обслуговування свого автомобіля VAG від професіоналів. Зв’яжіться з нами прямо зараз, використовуючи контактну інформацію нижче, і наші експерти допоможуть вам усунути будь-які проблеми з вашим автомобілем VAG.

Шукайте нас за запитами в мережі: vag, vag-service, ваг, ваг-сервісі, ваг сервіс, сто київ, сто, ремонт машин, ремонт автомобіля, ремонт авто, сто києва, ремонт та обслуговування автомобілів, київ сто, dsg, передпродажна діагностика, ремонт ходової, діагностика ходової, заміна технічної рідини.

Контакты
Контакты
Контакты:
Киев,
ул. Ивана Дзюбы 9
Киев,
Броварський пр., 44
Київ,
Віктора Некрасова 1/3
Часы работы:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • Вск.Выходной

Перейти на страницу контакты

Оставить отзыв

  Выбор рейтинга:

  (Бесплатно с мобильного)

  Перезвонить вам?


   Спасибо за обращение!

   Ваша заявка принята, свяжемся в ближайшее время.