Регламент ТО, що варто знати?

Плановий технічний огляд

Плановий технічний огляд, або у народі ТО – це запорука успішної експлуатації та довговічності двигуна та всіх елементів автомобіля. Для того, щоб Ваш Буцифал бігав довго, був завжди у формі, та Ви могли розраховувати на нього на всі сто – требя вчасно проходи ТО, і буде Вам щастя)

Рекомендація нашого автосервісу відрізняються від рекомендації офіційного дилера та заводу -виробника стосовно періодичності планових по тій причині, що в Європі більш якісне пальне та більш якісніші змазуючі матеріали. Також в Європі більш трасовий пробіг та дотримання швидкісного режиму. Тобто машини отримують набагато менше навантаження чим під управлінням наших козаків, яких не стримують ніякі правила. Наші люди їздять в різних стилях водіння: то активно, то більш спокійно – тому автосервіс Mr. Driver рекомендує робити планове ТО саме через 5 000 – 7 5 000 км.

5 000 км якщо автомобіль експлуатуються більш жорстко, і 7 500 км як більш спокійно та плавно. Чому саме так? Тому що масло після 5 000 км втрачає свої властивості та починає більш погано змазувати двигун і вимиває з двигуна весь бруд.

Таким чином при заміні мастила раніше, Ви продовжуєте життя двигуна і це не настільки і дорожче що може вилетіти чи вийти в наступний ремонт.

Що стосується дизельних двигунів рекомендуємо робити обов’язково заміну всіх фільтрів раз в 10 000 км, та заміну мастила також раз в 10 000 км, цього достатньо для збереження гарного стану авто.

І сама головна порада – лийте тільки гарне та перевірене мастило, адже від якості масла також дуже залежить життя серця Вашого автомобіля.

Подивитись наші кейси можна ТУТ

Наша інста

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.