Проточка гальмівних дисків

Друзі, вітаємо Вас у нашому блозі. Давайте детально розберемо таку роботу на автосервісі, як проточка гальмівних дисків. Для чого вона потрібна і чи варто її робити? 

Отже, проточка гальмівних дисків – це робота, яка виконується на токартному станку для того, щоб зробити площину диска більш гладкою. Коли потрібно точити диск? Як правило проточку роблять тоді, коли диск має дуже велику виробітку, а власник авто не хоче купувати новий гальмівний диск, і от з метою економії диски проточуються. 

Сервіс Mr. Driver не завжди виконує такі роботи, тому що спочатку треба заміряти диск, та дізнатись його мінімальну товщину і після цього робити висновки чи є запас для проточки. Це дуже важливо тому, що різець знімає від 1,5 до 3 мм гальмівного диска в залежності від пошкоджень. Як правило, мінімальна товщина гальмівного диска складається від 18 до 20 мм, але в кожного автомобіля вона індивідуальна, тому ми рекомендуємо завжди дивитися технічну документацію, яка саме товщина диска.

Проточка гальмівних дисків

В яких випадках ми рекомендуємо точити диск?

Ми рекомендуємо робити проточку гальмівних дисків Audi, Porsche, Volkswagen та Skoda тоді, коли автомобіль довго стояв і поверхня гальмівного диска вкрита невеликим слоєм корозії. В таких випадках нічого поганого не станеться, якщо зняти гальмівний диск, почистити посадочне місце, тобто ступицю, і зняти верхній шар корозії. Також, якщо на диску є невеличка подряпина, буває таке, що під колодку щось потрапляє, наприклад камінець. В цьому випадку також не буде зайвим зняти декілька міліметрів і зробити ідеально гарну площину.

Рекомендуємо робити проточку гальмівних дисків тільки на спеціальному обладнанні, для того, щоб у вас потім не було вібрації та не було проблем з гальмівною системою. СТО Mr. Driver виконує всі роботи по проточках гальмівних дисків. 

Важлива інформація: при виконання цих робіт, потрібно розуміти, як саме проточується гальмівний диск. Як правило, багато токарів або сервісів проточують його тільки спереду з однієї площини. Коли ми виконуємо цю роботу – ми проточуємо диск з трьох площин, тобто з передньої, задньої і з центральної, щоб він був гладкий.

Mr. Driver залюбки допоможе з питанням проточки гальмівних дисків Audi, Volkswagen, Porsche, Skoda


Наша інста

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.