Проблеми з пневмопідвіскою VAG

Проблеми з пневмопідвіскою Audi, Volkswagen, Porsche

При виборі нового авто, у кожного автолюбителя виникає питання: купувати автомобіль з пневмопідвіскою чи без неї? Зазвичай всі хочуть автомобіль з пневмопідвіской, тому що авто на пневмі набагато комфортніше ніж на звичайній ходовці. Водій, який хочаб раз відчув цей комфорт – вже не дуже хоче ним нехтувати. 

Проблеми з пневмопідвіскою Audi, Volkswagen, PorscheІтак друзі, давайте розберемо питання чи є проблемною пневмопідвіска в концерні VAG?

По факту пневмопідвіска усіх брендів вага – Audi, Volkswagen та Porsche одна із самих надійних. Ми б навіть сказали – сама надійна з усіх автомобілів взагалі. Такий висновок ми зробили тому, що ресурс цієї пневмопідвіски сягає від 300 000 до 500 000 км. Такими показниками не може похизуватися ні один бренд, а ні Mercedes, а ні BMW чи будь-хто інший.

Тож які профілактичні роботи потрібно робити з пневмопідвіскою, щоб Ваше авто проходило якомога довше? Ми як правило рекомендуємо нашим клієнтам робити профілактичні роботи зимою та літом. Зимою ми завжди перечищаємо всі пильники, продуваємо пильники на пневмобалонах і обробляємо спеціальним спреєм, який відштовхує бруд і не дозволяє зафіксовуватись бруду в стійках, що дає змогу не зношувати чохлам. Також на пробігах 150 000 – 200 000 км рекомендуємо зливати конденсат з самої пневмосистеми та робити профілактичні роботи по пневмокомпресору.

Виходячи з проблемних місць пневмопідвіски та із рекомендованих профілактичних робіт, можна зробити сміливий висновок, що пневмопідвіска – це дуже крута штука та великий комфорт, який можна спокійно купувати з новим авто. Навіть підтримані  авто на пневмі можна сміливо розглядати і вона не буде Вам парити голову.


Наша інста

Ремонт пневмопідвіски ваг київ, реставрація пневмопідвіски ваг київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.