Проблеми Audi E-tron

Коли на ринку з’являються нові авто, відразу виникає низка питань. Так, наразі електрокари – це дуже цікаві авто, але про них ще мало відомо в плані обслуговування, ресурсу, проблем які виникають. Треба час, щоб всі ці питання отримали відповідь. Але так як ми працюємо з цими авто, ми вже можемо дати Вам деяку інформацію. Сьогодні ми хочемо поговорити про Audi E-tron.

Автомjйка

Чи варто купувати Audi E-tron? Які в них є проблеми?  Спробуємо Вам дати відповіді на ці питання і розказати все що знаємо з нашого особистого досвіду.

 

Так як у нас автосервіс VAG Group (Volkswagen, Audi, Porsche, Skoda, Seat та інші) ми обслуговуємо і такі авто як Audi E-tron, і їх з кожним днем стає все більше і більше у нас на сервісі.

Є-трончик – це досить гарний автомобіль, зроблений на базі Audi Q8, але з електромоторами. Це великий, комфортний позашляховик. Із мінусів на нашу думку – це запас ходу. На є-троні запас ходу сягає 400 км, 450 км при більш економічній їзді. Якщо у Вас в сім’ї є декілька автомобілів, то однозначно можете розглянути цей автомобіль собі, так як він досить комфортний, економічний і крутий автомобіль в цілому.

 

Але за термін поки вони в нас вже є на ринку, він показав також свої певні поломки, так сказати слабкі місця. Одне із частих запитань – це потрапляння антифризу в електробатарею та потрапляння тосолу в передній електродвигун. Так як певні автосервіси не знають як обслуговувати такі автомобілі, то до нас часто приїжджають після інших сервісів, ми проводимо діагностику та дефектуємо самі авто, дефектуємо проблеми в цих авто.

Також є певні регламентні роботи, які потрібно виконувати, так би мовити профілактичні роботи, щоб цих проблем запобігти.

 

Якщо розібрати ці проблеми по окремості, то вирішення кожної проблеми стає в гарну копієчку. Наприклад заміна переднього електродвигуна з усіма комплектуючими (робота плюс запчастини) – сягає порядка двохсот тисяч гривень, при умові використання всіх оригінальних запчастин.

Проблеми Audi E-tron

Ремонт електробатареї досягає понад двох тисяч доларів – приблизно 80 000 грн з використанням також оригінальних запчастин.

 

Ну і не забуваємо, що це звичайна базова Audi Q8 з її ходовою частиною, яка також дає про себе знати, тим паче на наших дорогах.

Кожний, хто задумується про купівлю собі електроавтомобіля, а саме Audi E-tron повинен розуміти чи він дійсно зможе зекономити, тому що єтрон може попросити з Вас гроші, не менше чим Audi Q8, а можливо і більше. 

 

Цю машину треба брати, віддаючи дань технологіям і модерну. Це дійсно крута тачка, яка буде радувати кожного дня. А якщо це друга машина в родині, то однозначно її варто розглянути.

Ремонт електродвигунів ауді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.