Принцип роботи DSG 6

DSG-6 або DQ-250 – це роботизована коробка передач, яка представляє собою унікальний тип трансмісії. У цій моделі поєднані переваги автоматичних і механічних коробок, що дозволяє забезпечити виняткову плавність роботи. Головною особливістю є наявність “мокрого” багатодискового модуля, що працює паралельно. Відповідно до технології, одні муфти відповідають за задні та непарні передачі, а інші – тільки за парні.

Завдяки такій конструкції, наступна передача підключається заздалегідь, ще до завершення роботи попередньої. Таким чином, крутний момент при перемиканні не переривається, і водій не відчуває переходу між передачами. Відсутність поштовхів і затримок, властивих іншим типам коробок передач, значно підвищує комфорт водіння.

Принцип роботи DSG 6

Особливості конструкції DSG-6

За принципом роботи DQ-250 нагадує механічні коробки передач, однак перемикання передач відбувається як в автоматичних – за допомогою програми, вбудованої в електронний блок управління (ЕБУ). У випадку з DSG-6, трансмісія контролюється спеціальним вузлом – мехатроніком. Цей агрегат зчитує та аналізує дані з численних електронних і гідравлічних датчиків. Використання цього пристрою дозволило автомобілям з преселективною коробкою передач стати більш маневреними та знизити витрату палива.

DSG-6 є досить довговічною та надійною коробкою передач, яка ламається значно рідше, ніж її семиступінчастий аналог. Однак з часом будь-які вузли можуть вийти з ладу і вимагати ремонту.

Щоб усунути будь-яку несправність DSG-6, ви можете звернутися до нашої майстерні, де досвідчені фахівці запропонують вам найбільш ефективний і при цьому бюджетний варіант ремонту. Незалежно від складності поломки, обслуговування буде виконано якісно та в найкоротші терміни.

Друзі, СТО Mr. Driver може виконати будь-який спектр робіт по DSG-6, а саме:

 • Ремонт DSG-6
 • Діагностика DSG-6
 • Адаптація DSG-6

Принцип роботи DSG 6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.