Поради по експлуатації авто з DSG

Будучи преселективною трансмісією, DSG розроблена на основі механічної коробки передач, але оснащена подвійним зчепленням і електронним блоком управління (мехатронік). Інженери доклали значних зусиль для створення “робота”, який поєднує динаміку механічної КПП з комфортом автомата.

Проте, для комфортної їзди і бездоганної роботи трансмісії від водія потрібні невеликі зусилля і певні навички. Щоб ефективно використовувати ресурс DSG і продовжити термін її служби, достатньо дотримуватися основних правил.

Поради по експлуатації авто з DSG

Повсякденна експлуатація DSG:

– При переході між основними режимами завжди потрібно повністю натискати на гальмо. Якщо гальмо не натиснуте до кінця, диски зчеплення можуть не розмикатися повністю, що призводить до їх прискореного зносу.
– Для семиступінчастої коробки з “сухим” зчепленням при тривалих зупинках краще переводити селектор у нейтральне положення. Однак, не варто занадто часто переключатися на нейтраль, якщо зупинка триває менше однієї хвилини.
– Режим S є оптимальним для руху в щільних заторах. Це дозволяє уникнути постійного перемикання передач, що є основною причиною передчасного зносу зчеплення. Пам’ятайте, що DSG не переносить різких прискорень і гальмувань.
– При перемиканні режимів руху дійте плавно, роблячи невелику паузу. Навіть сучасній електроніці потрібен час на відгук, тому уникайте пробуксовок і агресивного стилю водіння.

Додаткові рекомендації:

Зазначені вище настанови майже стандартні для класичних АКПП, однак DSG вимагає їх більш суворого дотримання. Наприклад, якщо “автомат” дозволяє рух з пробуксовкою, то для преселективної коробки це може бути фатальним.

Ключовим моментом в обслуговуванні DSG-6 є заміна трансмісійної оливи та оливного фільтра кожні 50 000 – 60 000 км пробігу. Також основним правилом, яке дозволяє продовжити термін служби роботизованої КПП, є прогрів перед початком руху. У разі буксирування вашого автомобіля коробка передач повинна бути в нейтральному положені.

Друзі, виконуємо весь спектр робіт з коробками DSG, а саме:

 • Ремонт мехатроніка
 • Ремонт DSG
 • Адаптація DSG
 • Діагностика DSG

Наша інста

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.