Поради Mr. Driver по експлуатації DSG

Рекомендації експлуатації автомобіля з передовою коробкою передач DSG

DSG, яка є передовою коробкою передач, розроблена на основі механічної КПП, але має подвійне зчеплення і мехатронік. Інженери вклали багато зусиль у створення цього “робота”, який поєднує динаміку механічної КПП і зручність автоматичної трансмісії.

Проте для забезпечення максимального комфорту і безпроблемної роботи трансмісії необхідні певні зусилля та навички з боку водія. Щоб розумно використовувати ресурси DSG і продовжити її термін служби, слід дотримуватися деяких основних правил.

Поради Mr. Driver по експлуатації DSG

Повсякденна експлуатація DSG

 • При переключенні між режимами руху завжди слід повністю натискати на гальмо. При неповному натисканні диски зчеплення можуть не розмикатися повністю, що призведе до їхнього зносу;
 • При тривалих зупинках на автомобілях з “сухим” зчепленням (наприклад, на семиступінчастій коробці передач) рекомендується переключати селектор в нейтральне положення. Проте не слід занадто часто переключатися в нейтраль, якщо зупинка триває менше однієї хвилини;
 • Режим S є найбільш ефективним для руху в умовах густого трафіку, оскільки він дозволяє уникнути частого переключення передач, що може призвести до зносу зчеплення. Пам’ятайте, що DSG не переносить різких прискорень і гальмувань;
 • При переключенні режимів руху слід робити це плавно, даючи електроніці коробки часу на реакцію. Уникайте пробуксовок і агресивного стилю водіння.

Додаткові рекомендації

Зазначені вище правила в цілому стандартні для автоматичних коробок передач, проте їх необхідно особливо строго дотримуватися для DSG. Наприклад, якщо звичайна автоматична коробка передач дозволяє рухатися з пробуксовкою, то для DSG це може бути критично.

Одним з ключових моментів обслуговування DSG-6 є заміна трансмісійного масла і масляного фільтра кожні 50 000 – 60 000 кілометрів пробігу. Також важливо прогрівати коробку перед початком руху. Не забувайте, що при буксуванні автомобіля коробка передач повинна знаходитися в режимі нейтралі.

Дотримуючись цих рекомендацій, можна знизити ризик поломок DSG і уникнути дорогого ремонту. Зазвичай цей тип трансмісії обирають ті, хто віддає перевагу спокійному стилю водіння. Тому дотримання простих правил – це маленька ціна за комфорт і тривалу експлуатацію автомобіля.

Поради Mr. Driver по експлуатації DSG

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.