Післягарантійне обслуговування

Коли ви купуєте новий автомобіль, гарантійний період є важливим аспектом вашого вибору. Тому, що він надає вам захист від несподіваних поломок та ремонту протягом певного часу. Однак, коли гарантійний термін спливає, що робити, якщо виникають проблеми?

Це питання, так чи інакше виникає у багатьох автовласників, а тому є досить актуальне та важливе, а отже ми вирішили приділити йому увагу.

Питання пошуку післягарантійного сервісу необхідно вирішувати комплексно, тому що від якості сервісу технічного обслуговування залежить ваш спокій, впевненість у вашому авто, ваші гроші, та що саме головне – ваш час.

Однією з основних переваг післягарантійного обслуговування є те, що воно продовжує життя вашого автомобіля та допомагає уникнути несподіваних витрат на ремонт. Зазвичай післягарантійне обслуговування включає надання послуг з регулярного технічного обслуговування, діагностики та ремонту. Це може включати заміну зношених деталей, ремонт двигуна, системи охолодження, підвіски, трансмісії та інших компонентів автомобіля.

Крім того, післягарантійне обслуговування може запропонувати вам додаткові послуги, такі як евакуація автомобіля у разі поломки, надання замінного транспорту або навіть допомога на дорозі у разі аварії чи проблеми зі стартом двигуна.

Яке ж СТО обрати?

Вибираючи СТО для післягарантійного обслуговування, важливо звернути увагу на його кваліфікацію та знання саме вашої марки автомобіля. Тому що, всі моделі дуже унікальні, а особливо родина VAG групи. Потрапляючи на СТО яке спеціалізується саме на вашій марці, ви гарантовано позбавляєте себе клопоту від того, що майстер не знає типу вашого авто, витрачає дуже багато часу через вивчення докуменції чи дивлячись ютубчик, а також ви можете бути впевлені у наявності всього необхідного обладнання саме під вашу марку.

СТО Mr. Driver має досвід більше як 6 років на ринку обслуговування автомобілів VAG. Наші майстри знають автомобілі VAG як свої п’ять пальців. В нас є все необхідне обладнання та ПО, а саме головне все прозоро і доступно. У вас є можливість поспілкуватись з майстром та задати будь які питання, на відміну від СТО, які ховають майстрів у робочій зоні, бо мають що приховувати.

На закінчення, післягарантійне обслуговування автомобіля – це важливий аспект турботи про ваш автомобіль після закінчення гарантійного періоду. Воно допомагає продовжити життя автомобіля, забезпечує захист від несподіваних поломок і може заощадити вам значні витрати на ремонт. При виборі СТО післягарантійного обслуговування рекомендується провести ретельне дослідження, та вибрати дійсно кращий сервіс для вашого стального коня.

Бажаємо успіхів, команда Mr. Driver.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.