Комплексний сервіс, який він?

Хочемо трохи поговорити про сервіс, який надає комплексну послугу. Що це таке, запитаєте Ви?

Уявіть, що Ви приїхали на СТО усунути якійсь недолік, наприклад стук у ходовці. Ви завезли авто, його продіагностували, замовили деталі, вони приїхали, майстри провели заміну та віддали автомобіль. Наче все добре, так? Але Ви витратили пів дня Вашого життя, замість того, щоб провести його з близькими, чи виконати якійсь важливі задачі. Після СТО Ви ще на автомийку заїхали, і витратили ще півтори години, плюс дорога туди та назад – от і виходить мінус день Вашого життя.

А тепер уявіть: вихідний день, середина квітня, тільки прийшло перше справжнє тепло, Ви з родиною чи друзями смажете м’ясо на природі, наш менеджер забирає Ваше авто у зручному для Вас місці (Київ та близько розташовані населені пункти), привозить на сервіс, майстри Mr. Driver діагностують, підбирають запчастини, проводять ремонт, миють Ваше авто, та ще перевзувають (тому як раз час міняти гуму – квітень же))) машинку та залишать гуму на зберігання у себе на складі, щоб вона не займала місце у Вас вдома. Після цього менеджер привозить Вам відремонтовану, чисту машину, на перевзутій та очорненій гумі, з приємним запахом салону та ідеально чистим багажником. Хіба це не найкращий підхід до життя?

Сервіс Mr. Driver може запропонувати великий спектр послуг, з яким Ви можете детально ознайомитись на сторінці додаткові послуги.

Комплексний сервіс, який він?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.