Коли потрібно ремонтувати DSG?

Які події свідчать про необхідність ремонту DSG? Під якими умовами і в які строки слід проводити такі роботи? Роботизовані коробки передач DSG представляють собою сучасну еволюцію традиційної механічної трансмісії, де водієві надається можливість вибору режиму руху, а перемикання передач і активація зчеплення здійснюються електронікою.

Через складність конструкції цього пристрою часто стає неочевидно, коли потрібен ремонт DSG і в якому стані знаходиться трансмісія. Особливо багато питань викликає семиступінчаста версія цієї коробки, в якій використовуються два зчеплення сухого типу. У цьому випадку об’єм масла, використовуваного для змащення механічних елементів, мінімальний, оскільки воно не виконує функції охолодження.

Коли потрібно ремонтувати DSG?

Хоча останні моделі DSG-трансмісій стали більш надійними, деякі проблеми все ж залишаються, особливо в області зчеплення і мехатроніка. Тому власникам автомобілів з такою трансмісією слід проявляти особливу увагу до її стану. Виявивши зміни в роботі або стикнувшись зі збоями, рекомендується негайно звернутися до автосервісу. Своєчасна діагностика і ремонт можуть суттєво знизити витрати на обслуговування, запобігаючи більш серйозним поломкам і заміні багатьох компонентів.

Ознаки несправності можуть бути різноманітними, але найбільш поширеними з них є толчки при старті і перемиканні передач, перехід трансмісії в аварійний режим, вібрації і шуми з області КПП, пробуксовка при старті і зниження динаміки розгону.

Основними причинами виникнення неполадок часто є збої в роботі мехатроніка, передчасний знос зчеплення, обумовлений, наприклад, частою їздою в заторах, а також агресивний стиль водіння. Власникам автомобілів з DSG рекомендується уникати різких маневрів і інтенсивного розгону, віддаючи перевагу більш плавному стилю водіння.

Mr. Driver виконує роботи будь-якої складності з DSG.


Наша інста

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.