Коли міняти ланцюги на 3.0 TDI

Друзі, вітаємо! 

Ми вирішили висвітлити дуже актуальне питання на сьогоднішній день. Воно є дуже актуальним тому, що саме це питання є одним із самих поширених при звернені до нас. Бувало таке, що по два-три клієнти на день телефонують саме із цим питанням – коли ж міняти ланцюги на Audi Q7 3.0 TDI чи коли міняти ланцюги на Volkswagen Touareg 3.0 TDI.

Питання в тому, що у нас були випадки, коли дані ланцюги проходили 350 000 – 400 000 км із заводу. Ці випадки, звичайно, не дуже розповсюджені, але у нас таке на практиці було неодноразово. Якщо зробити певну статистику виходячи з нашого робочого досвіду, то ми можемо чітко сказати, що ланцюги потрібно міняти 250 000 – 300 000 км на даних авто.

Навіть були випадки, коли ланцюги дають про себе знати вже на 150 000 – 200 000 км.

Когда менять цепи на 3.0 TDIЩо саме впливає на більш швидке зношення ланцюгів ГРМ?

Як правило це недостача оливи в двигуні. Сервісний інтервал заміни оливи на європейських авто раз на 15 000 км, а від так воно втрачає свої властивості і ланцюги починають стукати набагато швидше. Також на несвоєчасну заміну ланцюгів можна потрапити, якщо в двигуні постійно малий рівень мастила. Тобто, якщо оливи в двигуні менше чим потрібно, то поки рівень закачається в саму верхню точку, до верхнього натягувача, двигун працює на суху і підношується. Але якщо провести чітку паралель, то офіційний дилер та керівництво по ремонту і експлуатація Audi та Volkswagen також рекомендує заміну ланцюгів раз 250 000 – 300 000 тисяч км. 

Якщо клієнт до нас звертається з підозрою того, що ланцюги ГРМ підходять до заміни, ми завжди перевіряємо ланцюги нашим діагностичним прибором, дивимося на скільки йде розходження і співвідношення розпредвал колінвалу. Ну і звичайно на холодну по звуку, якщо присутні гучний металевий звук з двигуна, а саме з задньої частини – це підстукає нижній натягувач і це свідчить про те, що вже потрібно замінити ланцюги ГРМ.

Як правило в середньому ланцюги на даних авто ходять 300 000 км. Друзі, 300 000 км без заміни ременів це круто, ми вважаємо, що це надзвичайно круто. Ці автомобілі спокійно ходять з нуля і до 300 000 км без великих капіталовкладень, потім починаються профілактичні роботи. І що саме цікаве, замінити ланцюги не настільки дорого як думає більшість власників інших авто. Повна заміна ланцюгів ГРМ на даних автомобілях (запчастини плюс робота) коштує в районі двох тисяч доларів, якщо брати все по оригіналу.

Дана робота виконується з демонтажем двигуна, з від’єднанням коробки, з розбору всього газорозподільного механізму і потім заміна всіх комплектуючих та натягувачів.

Touareg та Audi Q7 3.0 TDI одні із самих популярних, актуальних і надійних авто на сьогоднішній день, які дуже люблять та цінять автолюбителі. 

Заміна ремення ГРМ Київ, ремінь ГРМ Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.