Капіталка бензинової паливної системи

Капітальний ремонт бензинової паливної системиКапітальний ремонт бензинової паливної системи на таких авто як Audi, Volkswagen, Porsche, Skoda – це завжди цікавий процес! 

Капіталочка бензинової системи – такого обширного терміну, як у дизельної паливної системи тут немає. У бензинової паливної системи є певний ресурс, який також потребує певного обслуговування, наприклад на даний момент ми говоримо про системи прямого вприску, так як на вагах в нових авто їх дуже багато, а саме це TFSI та TSI. Регламент чистки паливних форсунок на TFSI, TSI досягає  60 000 – 80 000 км. В нас є свій паливний стенд для чистки паливних форсунок. На 150 000 – 200 000 км рекомендуємо міняти паливні форсунки в зборі, щоб не було ніякої другорядних проблем.

Також в бензинових автомобілях паливний насос високого тиску (ПНВТ) має свій термін зносу. Ми рекомендуємо ПНВТ міняти при 200 000 км. Паливний насос високого тиску бажано ставити в оригіналі, щоб не було ніяких проблем. 

В обслуговування бензинової паливної системи також входить заміна модуля насоса підкачки, який має ресурс приблизно 200 000, максимум 250 000 км.

Якщо Ви будете робити ці роботи вчасно, то Ваш автомобіль ніколи Вас не підведе і Ви не станете посеред дороги з неприємною ситуацією, накшталт того, що Ви не можете запустити авто. Це дуже важливо, але як правило власники які купуєте бензинові Audi чи Volkswagen про це навіть не задумується. Вони думають, що вони купили авто на якому 200 000 км і будуть їздити ще 200 000 км😂. Але ще раз повторимо, високотехнологічність потребує своєчасного обслуговування. Слідкуйте за своїм вагом та у нього не буде проблем.

Ремонт ауді київ, ремонт фольцваген київ, ремонт порш київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.