Якщо пічка дме холодним, варто промивати радіатор?

Гадаємо, що в кожної людини в житті траплялося таке, що з приходом зими автомобіль нагрівається, але з пічки йде холодне повітря. Друзі, давайте розберемо питання чи варто робити промивку радіатора пічки? Чому забивається саме радіатор пічки? Та як можна цього уникнути?

Чому забивається радіатор пічки?

Тому, що люди дуже рідко замінюють антифриз. У охолоджуючої рідини є свій термін придатності і її потрібно міняти реально раз в три роки або раз в 50 000 км. Чому? Тому, що вона втрачає свої властивості і починає залишати накип в самій системі.

Давайте розберем звичайний приклад нагрівного, електролітного чайника. Якщо Ви часто його використовуєте і грієте воду, то створюється накип. Тут діє той самий принцип – рідина постійно гріється і утворюється накип. Цей накип циркулює у системі, і забиває блок, забиває радіатор пічки. Чому саме радіатор пічки? Тому що в нього дуже маленькі соти і відповідно маленька прохідність. Саме тому це перша річ, яка забивається в системі охолодження.

Якщо пічка дме холодним, варто промивати радіатор?

Чи варто робити промивку радіатора пічки?

Дуже складне питання, як правило ми дивимося в загальному в якому стані перебуває система. Буває таке, що система дуже сильно забруднена і ми клієнта попереджує, що ми можемо спробувати промити, але допоможе чи ні – гарантію дати не можемо. Відповідно, якщо після прмивки не допоможе – то ми зробимо знижку клієнту на роботи. І клієнти адекватно реагують, тому що ми приводимо факти.

Як виконується процедура промивки радіатора пічки?

Є повноцінна установка для промивки даної системи. Підключається вхід-вихід в пічку і при великій температурі, з хімією промивається вся система. На жаль у нас були випадки, що радіатор був дуже сильно роз’їджений, так як власники авто рідко міняють антифриз, і хімія проїдала далі соти і радіатор тік в салон. Такі випадки теж бувають, від них ніхто не застрахований, тому кожна людина, яка вирішує промити систему охолодження і саме радіатор пічки має це розуміти. І саме тому ми завжди говоримо як є насправді. СТО Mr. Driver – чесний сервіс.

Промивка радіатора ваг київ, чистка радіатора ваг київ, промивка радіатора ауді, промивка радіатора фолцваген

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.