Історія VAG Group

VAG, або Volkswagen Aktiengesellschaft, є одним із найбільших автомобільних концернів у світі та об’єднує кілька відомих марок автомобілів. Ось коротка історія автомобілів VAG та його основних марок:

Volkswagen: Компанія Volkswagen була заснована 1937 року в Німеччині. Один з найвідоміших моделей, створених Volkswagen, це “Жук” (Beetle), який став іконою та масовим автомобілем. Надалі Volkswagen випустив низку успішних моделей, таких як Volkswagen Golf, Passat та Polo.

Автомобільна марка Audi була створена в 1909 році. Вона відома своїми інноваційними технологіями та високою якістю виконання. Audi зарекомендувала себе як виробник преміум-автомобілів, включаючи такі моделі, як Audi A4, A6, A8 та спортивні автомобілі R8 та RS-серії.

SEAT: SEAT є іспанською автомобільною маркою, заснованою у 1950 році. На початку своєї історії компанія була пов’язана з виробництвом ліцензійних моделей Fiat, але пізніше розробила власні автомобілі, включаючи популярні моделі Ibiza та León.

Škoda: Шкода (Škoda) була заснована в Чехії у 1895 році. На початку свого існування вона займалася виробництвом велосипедів, але пізніше перейшла до виробництва автомобілів. Škoda випускає широкий спектр моделей, включаючи Octavia, Superb та Fabia.

Bentley: Bentley – це британська автомобільна марка, яка була заснована у 1919 році. Bentley відома своїми розкішними та спортивними автомобілями вищого класу.

Lamborghini: Італійська марка Lamborghini була заснована у 1963 році. Вона спеціалізується на виробництві спортивних автомобілів високої продуктивності і є однією з найпрестижніших і найвідоміших марок у світі.

В рамках концерну VAG також знаходяться інші марки, включаючи Bugatti, Porsche та Ducati, кожна зі своєю унікальною історією та спеціалізацією.

VAG залишається одним із провідних автомобільних концернів, який продовжує розвивати та впроваджувати нові технології, а також пропонувати широкий асортимент моделей для різних сегментів ринку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.