DSG – найкраща трансмісія

DSG (Direct-Shift Gearbox) – це технологія двозчепної роботизованої коробки передач, розроблена та вироблена компанією Volkswagen Group. Вона дає швидке і плавне автоматичне перемикання передач і дозволяє водієві обирита між ручним та автоматичним режимами керування передачами трансмісії.

DSG

DSG трансмісія має значну кількість переваг, які роблять її привабливою та особливою для багатьох водіїв. Деякі з цих переваг можна привести нжче:

а) Швидкість перемикання передач: DSG трансмісія здійснює дуже швидкі перемикання передач без помітного падіння потужності, що забезпечує плавне (без ривків та пінів) та динамічне прискорення автомобіля.

б) Ефективність та економія палива: DSGшка може бути більш ефективною в порівнянні з традиційними автоматичними коробками передач які йдуть з гідротрансформаторами (АКПП). Також коробка DSG може знизити втрати потужності та підвищити економічність розхіду палива.

в) Ну дуже крута у використанні: DSG трансмісія забезпечує зручність автоматичної передачі, особливо у міській їзді та у пробках. Вона також дозволяє водієві вибирати режим ручного керування передачами, якщо потрібно більше контролю за автомобілем, тобто коли є настрій – можна керувати малою в ручному режимі)).

 

Однак, як і будь-яка технологія, у DSGшки є деякі обмеження. Вони включають можливі проблеми з обслуговуванням та ремонтом, а також більш високу вартість порівняно з деякими іншими типами трансмісій.

У результаті, DSG трансмісія є одним із варіантів трансмісії, який може запропонувати швидкі перемикання передач та зручність використання. Однак найкраща трансмісія для вас залежить від ваших індивідуальних уподобань та потреб, але кого ми дуримо, адже найкраща трансмісія це DSG. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.