Дооснащення автомобілів VAG

Дооснащення автомобілів VAGПри виборі автомобіля таких марок як  Audi, Volkswagen чи Porsche, покупці не завжди задумуються про комплектацію, яка там присутня. Чи є там камера заднього бачення, чи є дотяжки дверей, чи є круговий огляд (камери 360), чи є нічне бачення та інші плюшки. А якщо хочеться ці та інші опції – то не завжди людина може собі відразу це дозволити по грошам, тому що автомобіль в повній комплектації з гарними опціями завжди на ринку коштує на порядок дорожче чим середня комплектації або базової. Приблизна різниця базової комплектації від максимальної – 30%.

Друзі, давайте розберемося – чи варто брати автомобіль в базовій комплектації і потім займатися дооснащенням та зробити все під себе? Кожен обирає свій шлях і це особиста справа кожного. Так як ми є сервісом обслуговування – ми повинні були б сказати Вам: “звичайно краще купити базу і потім зробити все під себе і бажано щоб Ви це зробили у нас на автосервісі Mr. Driver”, але ми судимо об’єктивно і кажемо чесно – навпаки, краще купити автомобіль в тій комплектації, яка Вам потрібна. Коли Ви почнете “фарширувати” автомобіль плюшками (додатковими опціями) які Ви хочете, тим паче якщо це авто в нових кузовах:  Audi А4 B9, Audi Q7 4М, Audi А6 С8, Porsche Macan останнього покоління чи Porsche Cayenne – це все дуже дорого коштує. 

Для наглядності розберемо один приклад. Наш клієнт, в нього є коханий автомобіль Audi A6 C7 2013 року в якому не було безключового доступу та дотяжок дверей. Він звернувся на сто Mr. Driver щоб дооснастити авто. Комплект безключового доступу по оригіналу ми замовили з Германії з заводу VAG, він коштує порядка 950 €. + робота. Клієнту це стало в 1500 €, в принципі і недорого але кожен вирішує для себе.

З доводчиками дверей все набагато цікавіше. Ми замовили також комплект доводчиків дверей, в даному випадку ми взяли б/ушний комплект, але в гарному стані та продавець нам дав гарантію на встановлення, так як новий комплект дуже дорого коштував. Б/ушний  комплект доводчиків дверей нам обійшовся до 2000 $, плюс робота.  А робота досить трудоємка, а саме потрібно розібрати весь салон, добратися до основної коси, прокласти нову проводку, замінити блок комфорту (тому, що старий не пришиєшь – треба заміняти), а це ще 350 €. В комплекті дотяжок дверей замки, проводка, самі дотяжки, моторчики дотяжок та ще багато всякої всячини + робота = на виході для клієнта дана опція стала порядка 3500 $.

Тепер запитання, хто захоче заплатити за дотяжки дверей 3500 доларів? А якщо ми підсумуємо ще безключовий доступ, на секундочку ми отримуємо 5 000 €. Як Вам така сума? Це ще одне бюджетне авто😂. Але наш клієнт з посмішкою заплатив цю суму і отримував бажаний результат і з комфортом користується своїм авто.

Отже підсумуємо, дооснащення авто – це завжди дуже дорого, тому що це досить трудоємка робота, спеціалістів по цьому направленню дуже мало. Автосервіс Mr. Driver надає послуги по будь-якому дооснащенню авто.

Хочете встановити собі нічне бачення? Хочете поставити дотяжки дверей? Хочете активувати приховані функції? Чи Ви хочете замінити передню оптику на лазерну чи на матричну? – ми виконуємо всі ці опції та навіть більше.

Звертайтесь до Mr. Driver, будемо раді допомогти.

Ремонт ауді Київ, дооснащення ауді, дооснащення ауді порш, встановлення камери ауді, встановлення дотяжок дверей, встановлення парктроніків Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.