Чому VAG такий ламучий?

Чому VAG такий ламучий?

Існує дуже поширена думка про надійність автомобілів VAG, яка може викликати сумніви у деяких автовласників. Ми спробуємо дати обширну відповідь на це питання. Важливо розуміти, що надійність автомобіля залежить від багатьох факторів, і не завжди можна узагальнити про всю марку на основі досвіду окремих власників або моделей.

Для початку варто задуматись звідки «ростуть ноги»? А ця теорія йде з того боку, що є два види автомобілів:

 • Надійні автомобілі з простими агрегатами, які перевірені десятиріччями
 • Інноваційні технології, які як правило встановлюються на нових автомобілях преміум класу

Так ось, звідки виникає думка про те, що VAG не надійний та ламучий. Тобто у Вас є вибір, купити Camry 40-ку, на якій встановлений звичайний атмосферний двигун, звичайна автоматична коробка, якій 20 років, і їздити на ній довго. Вона також буде ламатись, але значно менше. Або Ви можете купити Audi А7 2012 року, і отримувати кайф від її вигляду, від інтер’єру, закохуватись в неї кожний раз, коли заводиш двигун та натискаєш газ. Так, у випадку з Audi, вона високо-технологічна, на складному моторі, на складній інноваційній трансмісії. Але в цьому випадку Ви платите за емоції, за комфорт, за статус.

Також якщо VAG поділити на підгрупи, то також можна стати свідком того, що є наприклад Skoda, яка також майже не ламається і ходить дуже довго,

Будь яка технологічна машина будь це BMW, MersedesBenz, Audi чи Porsche потребує вчасного обслуговування, бо її створили кращі інженери світу, де застосовані найсучасніші технології та нові рішення.

Тому купуючи машину преміум класу, треба розуміти, що і обслуговування буде відповідним. І знаючі люди це розуміють, а якщо ти купив каена за останні гроші, він зламався і треба ремонтувати на половину вартості за яку ти купив авто – то звісно тоді будуть балачки про те, що VAG ламучий, краще б взяв Toyota чи Honda.

Вище ми дали загальну відповідь на питання «Чи ламучий VAG?», якщо коротко, то – ні, просто ці машини високо-технологічні, комфортні і дорогі в придбанні з салону, тому і обслуговувати ці машини треба відповідно. А при своєчасному обслуговуванні VAG надійний як залізо!

Ремонт ВАГ Київ, автосервіс Ваг Київ, СТО Ваг 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.