Чим відрізняються мехатроніки DSG?

У контексті вибору між покупкою нового модуля, придбанням б/в варіанта або ремонтом «рідного» блоку, ця інформація буде корисною, навіть якщо зараз з вашим автомобілем все гаразд.

Важливо зазначити, що мехатронний блок — це специфічна деталь, яка прив’язана до марки та моделі автомобіля, а також розрахована на конкретні технічні характеристики. Основна відмінність модулів пов’язана з типом коробки передач — як відомо, DSG випускаються з «мокрим» і «сухим» зчепленням. Мехатронні модулі цих КПП мають різну конструкцію і тому не взаємозамінні.

В інших випадках, мехатронний блок можна встановити на інший автомобіль, змінивши його прошивку. Програмне забезпечення приладу враховує специфіку мотора, передавальних чисел КПП та інші параметри, тому налаштування повинні відповідати реальним даним.

Якщо у вас є претензії до роботи мехатронного блоку або коробки DSG, звертайтеся до наших спеціалізованих центрів в Києві. Щоб записатися на діагностику або отримати консультацію, телефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Чим відрізняються мехатроніки DSG?

Експерти з DSG

Не існує поломок трансмісії DSG, з якими не змогли б впоратися наші спеціалісти. Ви можете звернутися до нас з будь-якою проблемою — чи то перепрошивка, заміна або ремонт мехатрона — і бути впевненими в успіху. За 10 років роботи ми вивчили всі нюанси, розробили власні технології та освоїли найкраще імпортне обладнання. Вам не доведеться звертатися до «гаражних» майстрів, адже наші ціни доступні.

Ідеальне місце для обслуговування вашого автомобіля

– Сервіс повного циклу;
– Клієнтоорієнтоване ставлення — ми пропонуємо, а ви приймаєте рішення;
– Безвідсоткова розстрочка на роботи та комплектуючі;
– Додаткові знижки при повторному зверненні.

Ви самі обираєте час
Повідомте нас про свій візит заздалегідь, і майстри приймуть вас без черги. Телефонуйте, щоб залишити заявку або отримати консультацію. Mr. Driver зробить все, щоб Ваш візит пройшов на висоті. 

Чим відрізняються мехатроніки DSG?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.