Чи варто купувати Porsche?

Чи варто купувати Porsche?

Рішення про покупку автомобіля Porsche залежить від ваших особистих переваг, фінансових можливостей, цілей та способу життя. Будь-який дорогий автомобіль, це не просто засіб пересування – це предмет мистецтва. Обираючи такий автомобіль – Ви обираєте спосіб життя! Звісно таку «luxury» марку як Porsche краще купувати новою, тоді задоволення буде максимальним і без неприємних моментів.

Але існує великий ринок б/у машин під цїєю маркою. От ми і вирішили розповісти всі моменти про купівлю вживаного поршака.

Перед покупкою такого авто слід розуміти декілька важливих речей, а саме:

 • При виборі вживаного Porsche треба розуміти те, що ціна на саму машину старих років випуску може коштувати значно дешево, але це не означає, що порш буде дешевий в обслуговуванні. Тобто новий Porsche коштував, наприклад 100 000 $, Ви вибрали каенчика 2008 року за 12 000 $, але треба розуміти, що це преміум сегмент, і тут один ремонт може коштувати як ціна підтриманої тачки.
 • Порше потрібно купувати тільки після дуже гарної діагностики на спеціалізованому сервісі. При купівлі такої машини, Ви просто зобов’язані перевірити кожний сантиметр авто, щоб не потрапити на всі гроші світу у майбутньому. Також тут дуже важливо обрати спеціалізований сервіс, тому що тільки ті майстри, які працюють з цією маркою – точно знають куди дивитись і що перевіряти.
 • Porsche можна купувати лише в тому випадку, якщо Ви можете собі його дозволити, не за останні гроші. Чому так? Дуже просто, для прикладу авто коштує 40000 $, і на утримання раз в 3 місяці потрібно приблизно 2 000 $, і бажано щоб ще в заначкі лежало десь так 10 000 $ на той випадок якоїсь серйозної поломки.
 • Купуючи порше відразу врахуйте ще додаткові витрати на чорні окуляри та шкіряну куртку, тому що тепер Ви власник порша, тепер можна виглядати тільки так 😂

Але не дивлячись ні на що, той комфорт, швидкість, гармонію, стиль, відчуття які тобі подарує Porsche Ви не знайдете ні в одному автомобілю VAG групи. Саме тому люди його купують та платять великі гроші за обслуговування, тому що вони розуміють, що за всі плюшки треба платити, а за дорогі, преміальні авто тим паче.

Наша інста

Ремонт Порш, діагностика порше, ТО порш, ремонт двигуна порш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.