Автосервіс Volkswagen Київ

Основна мета автосервісу Mr. Driver – надання клієнтам якісного обслуговування за доступними цінами.

Ми прагнемо зробити ваше спілкування з нами приємним і комфортним. Наша робота ґрунтується на наданні якісних послуг з догляду, ремонту, обслуговуванню автомобілів. Сервіс Mr. Driver – СТО повного циклу.

Ми гарантуємо прозору політику ціноутворення: вартість послуг фіксується до початку робіт і змінюється в процесі виконання тільки при умові знаходження додаткових проблем та завжди обговорюється з власником авто.

Автосервіс Volkswagen Київ

Знайти надійний та досвідчений автосервіс або СТО в Києві може бути доволі складна задача. Сьогодні у грі багато підприємств, які не мають достатнього професіоналізму та досвіду в автомобільній галузі. У нас досвідчені майстри, здатні виконати обслуговування будь-якої складності. Протягом усього життя нашого сервісу ми відремонтували широкий спектр автомобілів, що дозволяє нам успішно впоратися з будь-якими завданнями.

Спеціалісти Mr. Driver – професіонали з великим досвідом, готові не тільки допомогти з ремонтом, але й надати цінні поради. Ми пишаємося тим, що допомогли багатьом клієнтам, які довірили нам свої автомобілі для технічного обслуговування та ремонту. Наш автосервіс відкритий для відвідувань, де кожен може особисто переконатися в професіоналізмі наших майстрів і прозорості процесу обслуговування.

Mr. Driver цінує кожного клієнта і завжди прагне вирішити всі питання на їх користь, щоб кожен залишався задоволеним. Ми стоїмо на захисті інтересів клієнтів і демонструємо високий рівень Volkswagen сервісу та турботи про кожен автомобіль.

Автосервіс Volkswagen Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.