Автосервіс Seat Київ

Наша кредо – надавати клієнтам професійне обслуговування за доступними цінами.

Ми прагнемо зробити ваше спілкування з нашим автосервісом приємним та комфортним. Mr. Driver пишається якістю догляду та ремонту автомобілів.

Наша цінова політика гарантує спокій: вартість озвучується до початку робіт і змінюється лише при виявленні нових несправностей.

Автосервіс Seat Київ

Знайти надійний автосервіс або СТО в Києві, де працюють справжні професіонали, непросто. Багато нових СТО не мають достатнього досвіду та знань. Досвід – ключовий фактор для якісного обслуговування.  Mr. Driver працює понад 7 років, вирішуючи найскладніші завдання та ремонтуючи автомобілі будь-яких марок. Наші фахівці – справжні майстри своєї справи, які мають глибокі знання та досвід. Вони не тільки професіонали, але й приємні люди, завжди готові допомогти та дати пораду.

Ми допомогли багатьом клієнтам, які довірили нам свої автомобілі. Ми прагнемо завоювати вашу довіру, швидко вирішуючи будь-які проблеми. Наш автосервіс відкритий для клієнтів: ви можете особисто спостерігати за процесом обслуговування, спілкуватися з майстром та задавати питання. Політика Mr. Driver – клієнт завжди на першому місці. Ми вирішуємо спірні моменти на користь клієнта та прагнемо залишити позитивне враження.

У світі, де багато СТО не цінують своїх клієнтів, ми прагнемо зруйнувати цей стереотип і надаємо чудовий сервіс, який доводить, що клієнт для нас – головний пріоритет. Mr. Driver – мабуть кращих сервіс для автомобілів Seat.

Автосервіс Seat Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.