Автосервіс Porsche Київ

Атвосервіс Mr. Driver спрямований на надання клієнтам першокласного обслуговування за доступними цінами.

Ваш комфорт і задоволення від спілкування з нашим автосервісом Mr. Driver є нашими основними пріоритетами. Ми пропонуємо якісні послуги з догляду та ремонту автомобілів.

Наша політика прозорості в формуванні цін забезпечує вам впевненість. Вартість послуг фіксується до початку робіт і змінюється в процесі виконання тільки при умові знаходження додаткових проблем та завжди обговорюється з власником авто.

Автосервіс Porsche Київ

Пошук справжнього професійного сервісу або СТО в Києві — завдання не з легких. Серед багатьох пропозицій на ринку автосервісів не всі можуть похвалитися необхідним досвідом і навичками. Наш досвід відіграє ключову роль у забезпеченні високої якості обслуговування автомобілів будь-якої складності. За більш ніж семирічний період роботи ВАГ сервісу успішно провів ремонт і обслуговування найрізноманітніших автомобілів, гарантуючи оперативне і професійне вирішення будь-яких проблем.

Наші спеціалісти не лише професіонали своєї справи, але й турботливі співрозмовники, завжди готові допомогти і консультувати. Ми цінуємо довіру кожного клієнта і прагнемо виправдати його очікування, створюючи лише позитивні враження від нашого обслуговування.

Mr. Driver на практиці демонструє, що клієнтські інтереси для нас завжди стоять на першому місці. Ми руйнуємо стереотипи про нечесні сервіси, які орієнтуються тільки на свій виграш, пропонуючи виключно високий рівень обслуговування у нашому Центрі технічного обслуговування Porsche.

Автосервіс Porsche Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.