Адаптація DSG

Виконання адаптації DSG в Києві

Mr. Driver спеціалізується на адаптації DSG, включаючи коробки передач 0B5 dl501 0ck, DQ200 0am 0cw, DQ250 та DQ500. Зауважуєте чи ривки чи вібрації при перемиканні передач? Перепрошивка DSG дозволить позбутися від подібних проблем, оновивши дані про ступінь зносу деталей та вашому стилі водіння. Наші спеціалісти регулярно проводять дану процедуру та знають всі тонкощі налаштування. Ми використовуємо передове дилерське обладнання та найновіші версії ліцензійного програмного забезпечення, що дозволяє нам проводити процес налагодження «робота» за не більше як годину. 

Адаптація DSG

Що ви отримаєте від перепрошивки? Процес ініціалізації DSG включає в себе скидання параметрів електроніки та створення нової схеми перемикання передач. Ця операція необхідна при зносі дисків зчеплення, ремонті з заміною компонентів трансмісії і у випадку некоректної поведінки КПП. Після грамотної калібровки ви отримаєте плавні та своєчасні перемикання передач, а також збільшення терміну служби агрегата.

Ми орієнтовані на задоволення клієнтів уже більше 10 років, спеціалізуючись виключно на обслуговуванні систем трансмісій. Наша команда кваліфікованих механіків здатна швидко вирішувати проблеми будь-якої складності, а наше технічне обладнання постійно оновлюється. Незважаючи на це, ми приділяємо увагу доступним цінам та забезпечуємо зручність кожного клієнта. У більшості випадків приймаємо відвідувачів за попереднім записом, щоб заощадити їхній час. Однак, якщо поломка сталася раптово, ми готові надати допомогу та провести екстренні роботи. У разі необхідності капітального ремонту ми пропонуємо безкоштовну евакуацію вашого автомобіля.

Хочете дізнатися більше про можливості адаптації DSG для вашого автомобіля або зробити запис? Зв’яжіться з нашим менеджером за вказаним номером телефону або надішліть запит через наш сайт.

Адаптація DSG

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти
Контакти
Контакти:
Київ,
Івана Дзюби 9
Київ,
Броварський пр., 44
Киев,
Виктора Некрасова 1/3
Години роботи:
 • Пн. - Сб.9.00 - 19.00
 • НдВихідний

Перейти на сторінку контакти

Залишити відгук

  Вибір рейтингу:

  (Безкоштовно з мобільного)

  Передзвонити вам?


   Дякую за звернення!

   Вашу заявку прийнято, зв'яжемося найближчим часом.